reklama
cz / EN / esp

Jezero Lhota: socialismus za tržní ceny

Přírodní koupaliště nedaleko Prahy nabízí příjemné koupání, službami však hodně ztrácí

fotogalerie
reklama

Jezero Lhota se nachází blízko stejnojmenné vesnice 40 km od Prahy. Autem se tam dostanete po rychlostní silnici směrem na Starou Boleslav. Celodenní parkování stojí 80 Kč, na ploše jsou stromy, které v parných dnech zajistí alespoň trochu stínu.

foto: čistota vody potěšila

Vstupné pro dospělého vás přijde na 50 Kč, pro studenty 30 Kč. Ploty a turnikety fungují perfektně, ale to je asi to poslední, do čeho se tady investovalo. Některé stánky s občerstvením prošly taky obměnou, ale sortiment zde nabízený je velmi chudý. V sobotu byl jeden ze stánků zavřený, nabídka druhého sestávala jen z langošů, hranolek, klobás a specialitou kuchyně – šašliku. Výborná lehká jídla pro letní vedra…:)  Míst, kde se dá najíst, najdete více, ale chodit na druhou stranu pláže se vám asi nebude chtít.

 

Sociální zařízení vás už z dálky odpuzuje svým vzhledem, toalety jsou jakžtakž čisté, toaletního papíru je dostatek, jenže za vstupné a parkovné očekáváte přece jen trochu úroveň. A to platí i pro převlékárny. Plechová ohrada sice svůj účel splní, ale estetický zážitek zde nečekejte.

foto: toalety...raději ne

Pokud si sebou přivezete oběd a svoji potřebu ovládnete a počkáte si na doma, tak areál jezera Lhota vám nabídne příjemně strávený den. Pláže, vesměs písčité, jsou čisté, odpadkové koše v dosahu. Můžete zde samozřejmě dovádět ve vodě, která byla i po těchto dvoutýdenních vedrech stále čistá. Pokud chcete jen tak odpočívat na vodě, půjčte si šlapadlo za 100 Kč na hodinu. Areál jezera Lhota nabízí sportovní vyžití i formou beach volejbalu, kurt je překvapivě zdarma. Ovšem telefonní číslo pro rezervaci, které je uvedeno na stránkách areálu, nefunguje. Prostě si počkáte, až se kurt uvolní.

foto: beach volejbal je zdarma

Dalším lákadlem může pro spoustu z vás být nudistická pláž, která se táhne přes půlku celého areálu. Oficiální gay část pláže tu není, ale podle našich zkušeností jsme odhadli její umístění naproti pláži s kurtem pro beach volejbal.

 

Potenciál, který toto místo má, je velký, škoda jen, že ho provozovatelé nedokáží využít na 100 procent.

foto: zábava za 100 Kč na hodinu = šlapadlo

redakce / 23.07.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
kikin 05.08.2013
prej se tam nesmí hulit v křoví
Petr 05.08.2013
Lhota je jedinečná a pro Pražáky asi nejlepší lokalita. Je to blízko, je tam čistá voda a je tan nuda pláž. Co víc chtít...?
S těma záchodama je to tak na půl - na malou v pohodě, na velkou to heterák a gay neřeší, buzna bude mít asi kulturní šok.
Gayové tam chodí dost a obvykle není problém je poznat (nerozebírám radši, jestli je to 6. smyslem nebo něčím jiným).
Jinak pláž není módní přehlídka. Což se některým gayům těžko vysvětluje, takže pak se vám snadno stane, že musíte chtíc nechtíc vyslechnout rozhovory typu "podívej se, jak votřesně vypadá, vždyť má pupek... ", apod.
dir 24.07.2013
mně se tam líbí, akorát ty wc by měli předělat, jinak spokojenost...
pepek 05.08.2013
az na ty tulene na plazich je to fajn :D
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag