reklama
cz / EN / esp

Welcome to Saint Tropez – dovolená pro náročné

Pokud se vám už přejedly všechny evropské gay destinace jako je Gran Canaria, Ibiza nebo Sitges, zkuste Saint Tropez!

reklama

Co je na Saint Tropez výjimečného? Všechno. Saint Tropez je chic, in a cool, proto tam v létě jezdí francouzská i světová smetánka.

 

Gay life v Saint Tropez

Město jako takové má v zimě pouhých 5000 domorodců, v létě pak počet obyvatel stoupá na 100000. To, že velká část z nich je gay, se jaksi nabízí samo, Saint Tropez má vše, co mají gayové rádi – vkus a styl, dobré hotely, skvělou kuchyni, vynikající růžové víno z místních vinic, super pláže s plážovými bary. Nečekejte ale, že tady najdete mračna gay klubů. Ve skutečnosti je tu jeden gay podnik – restaurace s barem Chez les garcons – kde se odehrává veškerý večerní společenský život, večeře či drink s přáteli. Má to nepopsatelnou atmosféru právě proto, že se večer všichni sejdou právě v této restauraci a nemusí se nahánět po nesčetných podnicích.  

 foto: majitelé restaurace Chez les garcons
 

Nejznámější plážový gay klub v Saint Tropez je Aqua. Hned vedle něj je gay pláž, která je dobrovolně nudistická, s čistými sprchami a WC. Tato pláž sousedí s buší, která slouží jako cruising area. Pro ty, co nemají rádi písek, jsou nedaleko Saint Tropez skaliska L ‘Escalet, kde je průzračná voda a úžasné koupání a šnorchlování. Tato skalnatá pláž je rovněž dobrovolně nudistická. Pokud nemáte rádi řev dětí, pak je tato pláž ta pravá.

foto: skalnatá pláž L ‘Escalet
 

Noční cruising area se nachází v parku pod městskou citadelou.  Je u ní parking, takže to, že tam není v noci prázdno, poznáte už z počtu zaparkovaných  Ferarri, Bentley, Aston Martinů a podobných top hraček.
 

Zdálo by se, že toho v Saint Tropez není mnoho, ale můžu vám garantovat, že se tam nudit nebudete.

Zklamu pouze ty, co by tam hledali nějakou velkou gay party. Dva kluby v Saint Tropez jsou gay-friendly, ale to je všechno.  Rozhodně je diskotéka asi to poslední místo v Saint Tropez, kde byste se potřebovali seznamovat. Během dne se totiž nabídne příležitostí nesčetně.
 

Pokud jde o francouzské muže, jsou galantní, šarmantní, sexy, vždy dobře oblečení. A navíc umí velmi dobře pracovat s významem slova l ‘amour.
 

foto: pláže v Saint Tropez nabízí pohodlí a luxus 

 

Azurové pobřeží 

Ti z vás, kteří se rádi během dovolené podívají trochu i po okolí, můžou být za hodinu jízdy autem v Cannes nebo Nice, za hodinu a půl v Marseille, za dvě v Monacu. Tam všude je co vidět, co zažít. V Cannes si užijete skvělý shopping francouzskych znacek, Nice a Marseille nabízí čilý gay life, no a Monaco je Monaco. Jak se říká, vidět Monte Carlo a zemřít.

 

DEJ / 04.07.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Jirka 11.08.2013
Jo, z Eze u Nice ho mam odrenyho jeste ted :D
TOmek 03.08.2013
Moc dobře tam je,ale doporučuji projet celé azurové pobřeží :)
Dennis 02.08.2013
No jen jsem kouknul na tuto stránku a úplně jsme se zasnil,náádhera,tak to je můj sen zažít takovou atmosféru,jak se píše ve článku a takovou tu správnou fajn dovolenou a navíc ve Francii a konkrétně Saint Tropez..A určo bych šel zavzpomínat k nějákému památníku Louise De Funése..Byl stejně šílený jako já:-)
tom 04.07.2013
nádhera! hned bych jel na celý léto, ale jak poznam, komu na tý holandě patří porsche a kdo přišel pěšky? :)
rady 04.07.2013
podle přívěsku na klíčích třeba? :o)
ST 04.07.2013
Tam nikdo pesky nechodi...
Dennis 02.08.2013
Pokud jde o porsche tak to je možnost i u náš v ČRRRRRRRRR:-):-)Zbytečná ztráta času cestováním:-)))))))))))))))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag