reklama
cz / EN / esp

Berlínský klub KitKat a smrtelná nákaza?

V populárním klubu, který patří k oblíbeným místům pro gay parties, mohlo dojít k přenosu závažné choroby.

reklama

Známý klub KitKat, kde se pravidelně pořádá gay party Revolver nebo se tu vyhlašují porno Oscaři v rámci Hustlaballu, se dostal nechtěně do celoněmeckých zpráv. Berlínský hygienický úřad doporučil všem návštěvníkům, kteří zde trávili svůj volný čas v sobotu 29. září na party CarneBall Bizarre, aby navštívili lékaře. A důvod? Možnost nákazy bakteriální infekcí -  meningokokovou meningitidou - která byla diagnostikována u jednoho z účastníků party.

Infekce se přenáší prostřednictvím tekutin z úst a krku. Zpravidla se vyžaduje velmi blízký kontakt. Preventivní léčba obvykle spočívá v užívání antibiotik, říká zpráva hygienického úřad v Berlíně. Infekce meningokokovou meningitidou může mít smrtelné následky, zejména pro mladistvé, ale ne zřídka se vyskytují případy smrti u lidí ve věku 35 – 44 let. Mezi běžné příznaky patří silná bolest hlavy, vysoká horečka, zimnice, závratě, ztuhlost krku a extrémní nevolnost.

Klub vydal 2. října prohlášení, ve kterém ujistil návštěvníky, že všichni jeho zaměstnanci jsou bez příznaků, s možností léčby antibiotiky a tudíž je prostředí pro party people z hygienického hlediska v pořádku.

Námi oslovený lékař doporučuje se proti infekci meningokokovou meningitidou očkovat, stejně tak i proti HPV.

redakce, zdroj morgenpost.de, foto Revolver party / 10.10.2018
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag