reklama
cz / EN / esp

Gaymap - léto v České republice

Co najdete ve čtvrté edici tohoto LGBT průvodce Českou republikou?

reklama

Praha je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Evropě. Léto je v plném proudu a je potřeba se na něj dobře připravit. Gaymap.cz uvádí do oběhu aktuálně své čtvrté vydání a je gay průvodcem nejen pro Prahu, ale i pro Brno a Ostravu. Letní vydání 2018 je ještě rozsáhlejší a obsahuje spoustu informací, tipů pro návštěvníka České republiky.


Gaymap.cz připravila článek o největším LGBT festivalu v České republice, Prague Pride a speciální procházku centrem Prahy, kde chce ukázat návštěvníkům nejen dlouhou LGBT historii a kulturu, ale také tolerantní tvář města vůči LGBT komunitě. Nově jsme připravili na speciální dvojstraně přehled informací pro lesbické turistky.


Na 84 stranách ve formátu A6  získá LGBT turista v češtině a němčině všechny důležité informace o klubové scéně se stručným popisem každého místa, které bude chtít navštívit.

 
Gaymap je pro všechny zájemce zdarma (30 000 výtisků) a je umístěna nejen ve všech gay klubech v Praze, Brně a Ostravě, ale je také distribuována po gay klubech v Německu a Rakousku.


 

Od roku 2018 je gaymap.cz také hrdým partnerem CzechTourisma a  Prag Tourisma a tím také oficiálním gay průvodcem pro českou gay scénu s mezinárodním přesahem.

 
Gaymap.cz není k dispozici pouze jako tištěné médium. Nabízí také webové stránky, které jsou neustále aktualizovány a informují komunitu o aktuálních událostech, a to nejen z České republiky. Od srpna 2018 bude pro uživatele k dispozici speciální kalendář událostí, díky kterému nezmeškáte žádný plánovaný event.


Tištěnou gaymap.cz je možné si zdarma objednat na www.gaymap.cz!

TZ, Gaymap.cz, foto Gaymap.cz / 04.08.2018
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag