reklama
cz / EN / esp

Leather Pride v Amsterdamu. Akce jen pro kožeňáky!

Poslední říjnový víkend bude věnovaný milovníkům kůže. Podívejte se na fotky z loňska.

reklama

Leather fetiš je mezi gayi populární. Svalnatý týpek v kožených kalhotách, který má na sobě už jen harness (postroj), je pro některé z nás splněným snem. Nejlíp ho ztvárnil umělec Tom of Finland ve svých kresbách. To je ale fantazie. Pravdou je, že takových chlapů mezi kožeňáky, bohužel, moc neuvidíte. Pokud se vám tento styl líbí nebo kožené věci rádi nosíte, vyrazte do Amsterdamu. Na konci října (26. – 29. října) se tu koná už 21. ročník Leather pride.

 

foto: Tom of Finland

Pokud čekáte průvod městem, tak to musíte přijet jindy na klasickou srpnovou pride. Tato kožeňácká pride se koná v klubech, party začíná v pátek 27. 10. v industry prostoru NDSM Dock pod názvem XXXLeather. Kromě live shows a vystoupení tanečníků organizátoři očekávají 1200 party people, kteří uvidí i volbu Mr. Leather Holandska. Vstup stojí 20 eur.

 

V sobotu 28. října party víkend pokračuje ve stejných prostorách pod názvem Invasion. Opět vás čeká spousta zábavy, volba Mr. Leather Europe a z DJ´s třeba Rafa Nunes nebo RW. Za vstup dáte 25 eur. Dejte si pozor na dodržení dress codu. Pokud vás u vstupů nepustí, nemáte nárok na vrácení peněz, takže džíny a triko nechte doma. Co si teda na sebe můžete vzít? Kromě klasiky v podobě kůže, gumy nebo uniforem nás z nabídky zaujaly cyber a fantasy modely. Pokud vám naopak fantasie chybí, stačí si dát jocksy a vyrazit.

foto: s tímto modelem chybu neuděláte

Kromě toho, že Amsterdam nabízí nespočet gay klubů a barů, je to i město kaváren, parků, které nabízí příjemně strávený čas v jakémkoli období. Půjčte si kolo a projeďte se, v Amstru to zvládnete bez zadýchání, kopce tu nenajdete. I když je program leather víkendu nabitý, tohle město nabízí víc.

 

Ideální spojení z Prahy nabízí letecká společnost easyjet, na období 26. 10. – 30. 10. koupíte letenku za 3.200 Kč, s hotely to tak easy není. Amsterdam je obecně drahé město, na tento víkend jsou ceny v hotelech ještě vyšší. Našli jsme pro vás ale výhodný tip, například 4 * hotel Golden Tulip Riverside, který vás přijde na 4 noci na 400 eur. To se dá :)

 

Foto z loňské pride

 

 

 

redakce, foto facebook, Leather Pride Amsterdam, D81photos / 06.10.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag