reklama
cz / EN / esp

Víte, kam přijede 50.000 návštěvníků, aby zažili party týden?

Podívejte se na náš podzimní tip, kde můžete strávit dovolenou.

reklama

V letních měsících jsme vás zvali na pride eventy po celé Evropě. A pokud jste se na žádnou z podobných akcí nedostali, máte ještě možnost. Kanárský ostrov Gran Canaria nabízí letos po čtvrté zimní edici svého pride týdne, tzv. Winter Pride Maspalomas.

 

Ve druhé polovině listopadu (6. – 12. listopadu) můžete oslavovat život, chcete-li „Celebrate Life“. Tak zní totiž podtitul této edice pride weeku na ostrově Gran Canaria. Oslavovat ho můžete různými způsoby. Organizátoři si pro vás přichystali několik desítek akcí, z nichž vybíráme ty nejlepší.

Takto vypadal zimní festival v roce 2016:

 

Festival zahájí 6. listopadu pool party v gay resortu Los Almendros. U bazénu si můžete užívat sluníčka, teplota kolem 25C k tomu bude vybízet (vzhledem k našim listopadovým). Večer se přesuňte do divadla Garbo´s  na 3hodinou live show plnou tanečních a pěveckých čísel. Ze vstupného 58 eur bude 10 eur věnováno místní organizaci ACES na podporu boje proti HIV.

 

Ve čtvrtek 9. listopadu vyplouvá pirátská loď. Tento XXX boat trip je men only, za 50 euro vás tu čeká DJ, jídlo a pití zdarma. Pro ty, které omrzí pobyt na čerstvém vzduchu, bude připravený dark room v podpalubí. Pirátská loď vyplouvá v 1 hodinu odpoledne a vrací se v 6 v podvečer.

 

Vrchol zimní pride v Maspalomas zažijete v sobotu 11. listopadu. Průvod skrz Maspalomas vychází ve 4 odpoledne z ulice Avenida de Tirajana směrem do Jumbo Centra. Za 25 euro si můžete koupit vstupenku na alegorický vůz, výtěžek putuje opět nadaci ACES. Loni se ho zúčastnilo 8.000 lidí, letos organizátoři čekají až 15.000 účastníků. Od 7 hodin večer je v Jumbo Centru naplánovaná show, kde vystoupí třeba zpěvačka Sonique (její hity „It Feels So Good“ a „Sky“ hráli v rádiu v roce 2000, ale pořád mají grády).

 

 

Na hlavní stage v Jumbo Centru vystoupí i zpěvačka Corona s hitem „Rhytm Of The Night“. Na parties zahrají například DJka Sharon O´Love (znáte třeba z pražské OMG party) nebo Mickey Friedmann.

 

Letecky se na Gran Canaria dostanete přímým spojem se Smartwings za 9.000 Kč, ubytování v průměrném 3* hotelu v centru Maspalomas pořídíte kolem 25.000 Kč za pokoj pro dva se snídaní, pokud zvládnete bydlet trochu dál od centra (playa del Inglés) zaplatíte kolem 20.000 Kč.

 

redakce, foto Winter Pride Maspalomas / 14.09.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag