reklama
cz / EN / esp

Kam v červenci na pride?

Nestihli jste světovou pride v Madridu? Nevadí! Máme pro vás tipy na červencové pride v okolí.

reklama

V letošním roce jste mohli zažít tu největší pride v Madridu. Na přelomu června a července se tu konala světová pride, které se zúčastnilo kolem 2 miliónů lidí. To musel být hukot… Minulý víkend zase v Barceloně. Taky jste ji nestihli? Nevadí! Léto ještě nekončí a my vám přinášíme červencové tipy na průvody hrdosti v blízkém okolí.

foto: i toto je důvod proč se přijít na pride podívat

15. července Mnichov – v německém Mnichově jste za 3 hodiny a ještě si stihnete užít vrchol celého týdne -  sobotní průvod, který se koná 15. července (více info http://www.csd-muenchen.de/ )

 

15. července Berlín – v hlavním městě Německa se koná tzv. CSD již tento víkend s průvodem 22. července. A bude to velké… ( http://csd-berlin.de/), autem jste v Berlíně z Prahy za 3,5 hodiny

 

foto: mapa průvodu v Berlíně

29. července Amsterdam – letecky za 4.000 Kč, nevýhodou je dražší ubytování, ale pride (5. srpna) na člunech, které plují centrem, je k nezaplacení ( http://pride.amsterdam/)

 

29. července Hamburk – autem z Prahy za 8 hodin, opět město na vodě, ale vzhledem ke vzdálenosti můžete pride (5. srpna) spojit i s delší návštěvou ( http://www.hamburg-pride.de/)

 foto: mapa průvodu v Hamburku

 

V dalším článku se podíváme na srpnové tipy.

redakce, foto facebook / 15.07.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag