reklama
cz / EN / esp

V Bangkoku gay pride po 11 letech!

Thajská metropole bude v květnu hostit gay pride. Jaké je hlavní téma?

reklama

Thajsko patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím na světě. Nejen krásné prostředí, levné náklady na pobyt, ale i sexuální turistika z této země udělala top ten gay destinaci. S tím souvisí i určitá negativa jako přeplněné pláže, prostituce a drogy.

foto: líbí se vám asijští kluci?

Každopádně záleží na každém z vás, jak svou dovolenou pojmete. Pokud chcete podpořit rovnoprávnost pohlaví, rovná práva všem a informovanost LGBT lidí o zdravotních otázkách, zaleťte si v květnu do Bangkoku. Od 15. do 20. května se můžete zúčastnit gay pride, která se do Bangkoku vrací po 11 letech. Organizátoři, kterými jsou Out BKK, Rainbow Sky Association of Thailand, QueerMango, Bangkokrainbow a HIV Foundation Asia, slibují týden plný parties, workshopů, ale taky filmový festival a další eventy po celém městě. Hřebem duhového týdne bude průvod, který se bude konat 20. května.

Více o akci najdete na facebooku zde



Pravidelně se gay pride koná na ostrově Phuket. Jak vypadal průvod v loňském roce uvidíte na tomto videu.

redakce, foto facebook.com / 17.01.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár





reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag