reklama
cz / EN / esp

Gay pride v Sydney: jak se slaví u protinožců?

Zaleťte si v březnu do Austrálie! Spojte příjemné s příjemným a nabijte se energií na celé jaro.

reklama

V Austrálii právě začíná léto. Pokud vás nynější teploty kolem nuly nebaví, zkuste změnu. Letenku do Sydney pořídíte kolem 25.000 Kč, obyčejné ubytování pro dva stojí kolem 2.000 Kč na den. Jsou to vyšší ceny, ale zážitek, který dostanete, je k nezaplacení. Výletem do Austrálie si zkrátíte čekání na léto a po návratu si určitě nějakou dobu vystačíte s energií, kterou se tam nabijete.

foto: Mardi Gras Sydney 2016

Pokud máte rádi průvody hrdosti, naplánujte si vaši návštěvu Austrálie a Sydney na konec února a začátek března. Mardi Gras, jak se slavnosti nejen v Austrálii nazývají, mají podobu karnevalu. Ten gay Mardi Gras se v Sydney koná od 17. února a trvá do 5. března. Nespočet akcí, které na vás čekají, doplňují různé taneční party. V programu najdete například setkání s Gregem Louganisem, olympijským medailistou, který je HIV pozitivní, comedy festival s baviči z celého světa, Underwear party, známou Papa party nebo pool party. Vrcholem festivalu je průvod, který v sobotu 4. března zaplní střed města. Více informací najdete na stránkách http://www.mardigras.org.au

 

 

Z Austrálie je to skok na Nový Zéland, let do Aucklandu trvá 3 hodiny a vy si můžete od party life odpočinout na zelených stráních, kde se proháněli hobiti. Jižní polokoule má co nabídnout!

redakce, foto Jeffrey Feng / 07.01.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag