reklama
cz / EN / esp

Last call: rychle na hory než zapadnou sněhem!


Pokud nemusíte zimu, ale máte rádi hory, využijte poslední příležitost dostat se nahoru autem.

více zde
26.09.2012

Sicílie: divoká kráska, není šmucig?;-)

Sicílie je krásný ostrov s bohatou historií! Nenechte se odradit řečmi o odpadcích a špinavém jihu Itálie. Poradíme vám, jak si ji užít.

více zde
28.08.2012

Největší party pod širým nebem v Evropě? To je Water Park Circuit party v Barceloně!

Letos se již po páté konala v Barceloně jedna z největších tanečních akcí Evropy. Během 11-ti srpnových dní se konalo 20 různých parties, mezi nimi je určitě nejoblíbenější ta v aquaparku nedaleko Barcelony.

více zde
13.08.2012

Cestujeme po Španělsku – Valencie

Pokud máte rádi španělskou kulturu a pomeranče, Barcelona je na vás příliš živá a Madrid bez moře vám nic neříká, máme pro vás jasnou volbu: Valencii!

více zde
10.08.2012

Gay Circuit Barcelona. Událost léta, na které nesmíte chybět!

Barcelona má všechno, co jeden může potřebovat. Krásné město s gotickou čtvrtí a neuvěřitelné stavby od Gaudího, metrem dojedete až na pláž. A mnohem víc.

více zde
17.07.2012

TOP ten destinace pro vaši svatbu

Nový seznam 10 NEJ destinací, kde by gay páry chtěly uzavřít sňatek, zveřejnil internetový cestovní poradce Cheapflights.com. Na špičce se umístil Washington D.C., hlavní město U.S.A.

více zde
16.07.2012

Dovolená na horách? Kondička a krásné nohy!

Alpy v létě nemusejí být “intoušská dovolená” pro rodiny s dětmi. Sbalte kola, brusle, plavky a vyražte na prodloužený víkend, vaše tělo to ocení. Může to být například do oblasti Zell am See/Kaprun.

více zde
15.07.2012

Nákupy za hranicemi jsou stále populárnější!

Už vás nebaví předražené české obchody a pohled na naše ochotné prodavačky vám přináší žaludeční nevolnost? Vykašlete se na ně a jeďte do Německa!

více zde
14.07.2012
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag