reklama
cz / EN / esp

Cestujeme po Španělsku – Valencie


Pokud máte rádi španělskou kulturu a pomeranče, Barcelona je na vás příliš živá a Madrid bez moře vám nic neříká, máme pro vás jasnou volbu: Valencii!

více zde
10.08.2012

Gay Circuit Barcelona. Událost léta, na které nesmíte chybět!

Barcelona má všechno, co jeden může potřebovat. Krásné město s gotickou čtvrtí a neuvěřitelné stavby od Gaudího, metrem dojedete až na pláž. A mnohem víc.

více zde
17.07.2012

TOP ten destinace pro vaši svatbu

Nový seznam 10 NEJ destinací, kde by gay páry chtěly uzavřít sňatek, zveřejnil internetový cestovní poradce Cheapflights.com. Na špičce se umístil Washington D.C., hlavní město U.S.A.

více zde
16.07.2012

Dovolená na horách? Kondička a krásné nohy!

Alpy v létě nemusejí být “intoušská dovolená” pro rodiny s dětmi. Sbalte kola, brusle, plavky a vyražte na prodloužený víkend, vaše tělo to ocení. Může to být například do oblasti Zell am See/Kaprun.

více zde
15.07.2012

Nákupy za hranicemi jsou stále populárnější!

Už vás nebaví předražené české obchody a pohled na naše ochotné prodavačky vám přináší žaludeční nevolnost? Vykašlete se na ně a jeďte do Německa!

více zde
14.07.2012

Máme pro vás fotoreport z gay pride v Tel Avivu. Podívejte se!

V hlavním městě Izraele se začátkem června již po čtrnácté konala oslava práv homosexuálů. Jedná se o jedinou gay pride na Blízkém východě a proto je tato akce hodně populární nejen mezi Izraelci.

více zde
01.07.2012
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag