reklama
cz / EN / esp

Bude letos OMG Party?

Oblíbená party si dává pauzu. Ale do kdy? Zeptali jsme se za vás.

reklama

Pravidelně nepravidelně 1 x za dva měsíce se klub Mecca, případně v letních měsících Občanská plovárna, stal místem, kde jste se mohli bavit za produkce mezinárodních DJ´s. Tato akce ve znamení současné house music, dvou stagí a after party si za čtyři roky našla spoustu příznivců a na programu pražských gay akcích se OMG Party stala trvalou součástí.

foto: z OMG během Prague Pride

Poslední OMG Party ale byla na konci listopadu. Další byla anoncována na leden, ale tu organizátoři posunuli na půlku března. Jak to tedy s touto populární akcí bude?  Zeptali jsme se přímo jednoho z pořadatelů. Honza Vinkler nás ujistil, že s OMG Party můžeme letos počítat. Posun termínu z ledna na březen vysvětluje změnou v programovém schématu klubu Mecca, která bude znamenat atraktivnější časy pro OMG Party. Ze soboty se totiž přesunuje na pátek. Pro někoho to může znamenat delší dobu na zotavení se po náročné akci… :)

foto: Jan Vinkler a Radek Leo Koch

Loňská šňůra parties pod značkou OMG začala v únoru (Wild West), pokračovala v květnu (Like a gentleman), v červenci se přesunula do Občanské plovárny (Summer adventures), během Prague Pride se potkala se Salvation a rok ukončila v listopadu (Red room).

 

Dárek za tip!

A co se chystá na letošní rok? Zatím se ví o březnovém termínu. A na květen chystají organizátoři velkou akci spojenou s 5. výročím. Napište nám, které téma byste letos na OMG party chtěli zažít. Ze všech došlých odpovědí si organizátor vybere tu, která se mu bude nejvíc líbit a odmění ji VIP vstupem na nejbližší OMG party. Své tipy posílejte na info@freshgaymag.cz s heslem OMG.

redakce, foto OMG Party / 17.01.2016
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag