reklama
cz / EN / esp

Queer Ball 2016 nabídne spojení přírodních živlů

Čtvrtý ročník plesu pro LGBT komunitu hlásí už z 1/3 vyprodáno! Kde si můžete koupit vstupenky?

reklama

Jihomoravská LGBT organizace STUD Brno nezahálí ani letos. Čtvrtý ročník plesu pro LGBT komunitu, který STUD Brno pořádá, zná své datum – 26. 2. 2016 a své téma – „Four Elements“. Za uplynulé tři roky na plesu tancovalo bez ostychu a předsudků více než 1.500 lidí. A vy si můžete v příštím roce tuto akci užít pod vlivem přírodních živlů.

 

„Věříme, že nové téma návštěvníkům poskytne ještě větší prostor pro kreativitu, než předchozí ročníky. Moc se těšíme, jak se s novou stylizací plesu vypořádají,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

 

Čtvrtý ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, přivítá v pátek 26. února 2016 od 19:00 Kulturní centrum Babylon, Kounicova 20. Návštěvníkům bude k dispozici největší taneční parket v Brně a jeho přilehlé prostory, které umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

 

Předprodej vstupenek byl spuštěn 14. listopadu a pokračuje dále na webových stránkách www.queerball.cz. Návštěvníci mají tradičně možnost vybírat z míst k sezení v hlavním sále a přísálí, nebo využít možnosti soukromého prostředí s přáteli v lóži či klidnější části centra v prvním patře. Samozřejmostí jsou vstupenky na stání, které jsou populární hlavně mezi mladšími návštěvníky. Ceny vstupenek začínají na 250 Kč.

 

„Stejně jako v minulých letech nabídneme ta nejlepší místa v sále návštěvníkům, kteří chtějí akci podpořit částkou 500 Kč. Součástí ceny bude láhev kvalitního vína,“ doplňuje Marek Christ.

 

Návštěvníky bude po celý večer hudebně provázet kapela Kolorez, která si zakládá na stoprocentně živém vystoupení. Plná sestava kapely rozpohybuje návštěvníky rytmy různých žánrů i hudebních improvizací. Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny nebo taneční a pěvecké vystoupení. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

 

„Těšíme se opět na všechny návštěvníky, kteří si najdou cestu na čtvrtý Queer Ball, a pevně věříme, že akce bude stejně pohodová a úspěšná jako ty předchozí,“ dodává na závěr Marek Christ.

redakce ve spolupráci se STUD Brno / 06.12.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag