Vyhrajte 2x VIP a 2x regular vstupy na OMG Party a vychutnejte si zážitek se Sexshooters.
V sobotu 28. listopadu se OMG Party vrací s další edicí s podtitulem Red Room. Red Room, neboli temná komora, slouží nejen k vyvolávání fotografií, ale její temné červené světlo probouzí i ty nejdůvěrnější představy. Co se bude dít dál? Přijďte se podívat.
foto: duo Sexshooters
Budete mít na co! Hlavní hvězdou této edice je dvojka DJ´s Sexshooters z Londýna. Rozhovor s těmi nej sexy borci, co zatím na OMG byli, si můžete přečíst zde. Nadupanou atmosféru doplní zahraniční go-go tanečníci, rezidentní DJ´s a stylová dekorace. Vy si můžete náladu umocnit dodržením dress codu, kterým je black, red & leather. Pokud se chcete na party měsíce podívat, stačí zodpovědět dvě jednoduché otázky a vstupenky mohou být vaše.
Otázky:
1) Jak se jmenují DJ´ z dvojice Sexshooters?
2) Kteří rezidentní DJ‘s zahrají na této edici Red Room?
Nápovědu naleznete na stránkách akce zde.
Pravidla soutěže:
- termín soutěže 18. 11. – 22. 11. 2015
- výhru získávají odesílatelé správných odpovědí s pořadovým číslem 5 (1x VIP), 10 ( 1x VIP), 15 (1x regular) a 20 (1x regular), každý z nich získá 1 vstupenku dané kategorie
- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem OMG
- výherce o výhře vyrozumíme emailem
- výhru nelze vyplatit v penězích
- výhra je předána v den konání akce na místě oproti předložení dokladu totožnosti
- účastník soutěže musí být v den konání akce plnoletý
- výhra není přenositelná
- soutěže se může účastník zúčastnit pouze jednou (opakovaně zasílané emaily považujeme za porušení pravidel soutěže)
VSTUPNÉ: (18+)
• 100,- Kč – regular předprodej*
• 190,- Kč – regular na místě
• 450,- Kč – V.I.P. předprodej*
• 690,- Kč – V.I.P. na místě
*Předprodej v:
• online: http://bit.ly/1VRGpSa
• Cafe-cafe (Rytířská 10, Praha 1)
Omezené množství.
DRESS CODE: Black, red & leather!
_________________________________________________________
► VIP benefity:
• přednostní vstup do klubu samostatným VIP vchodem
• neomezený pohyb ve VIP prostorách v I. a II. podlaží
• nápojové menu rozšířené o exkluzivní značky
• VIP bar s obsluhou
• VIP toalety
Rezervace stolů, boxů a narozeninových oslav: reservation@mecca.cz, tel: +420 734 155 300
_________________________________________________________
► OMG After
OMG zábava nekončí. Po skončení OMG Party pokračuje na 2. stagi klubu Mecca oficiální after párty! Čeká na vás příjemné taneční prostředí, chill-out zóna a skvělá atmosféra, která vás nenechá spát.
Komentáře k článku
Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.