reklama
cz / EN / esp

Nestihli jste zahajovací film Mezipater?

Nevadí! Na Ryana Phillippeho se můžete podívat až do 12. listopadu.

reklama

Letošní 16. ročník queer filmového festivalu Mezipatra zahájili dva moderátoři v upnutých kostýmech toreadorů. Pohled na dva kluky, kteří podle hlavního titulu letošního ročníku – dny, které otřásly světem – otřásali sami sebou na různých cvičících nástrojích a hrdě prezentovali své zadky i předky, vás dostatečně připravil na úvodní film s Ryanem Phillippem „54“.

foto: ze zahájení QFF Mezipatra

Pokud jste zahájení propásli, nezoufejte. Sice už toreadory neuvidíte, ale na film „54“ si zajít ještě můžete. A navíc budete mít možnost vidět i režiséra filmu Marka Christophera. Ten svůj film upravil podle sebe, takže vám ukáže tzv. director´s cut verzi.

foto: Ryan jako Shane 54

Film „54“ z roku 1998 vypráví příběh mladého kluka z New Jersey, který ze své oprýskané káry zbožně sleduje světla velkoměsta za řekou. Díky svému vzhledu se dostane do trendy klubu Studio 54, kde si dveře podávají všichni ti, kteří ve své době něco znamenali. Hvězdy filmového plátna, zpěváci, ale i extravagantní postavičky, které místu dodaly ten správný mix perverzity, sexu a extravagance. To všechno spolu se spoustou drog. Film má průměrně hodnocení na iMDB 58%, my mu ale dáváme minimálně 10% navíc za pohled na krásného představitele hlavní role. Toho převážně uvidíte oblečeného jen do půl těla. Dále uvidíte Salmu Hayek, Neve Campbell nebo Mika Myerse.

 

Film se promítá v pondělí 9. listopadu od 18:15 ve velkém sálu kina Světozor a 12. listopadu ve 20:00 v brněnském kině Scala.

 

Více o QFF Mezipatra najdete zde.

redakce, foto Mezipatra / 08.11.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag