reklama
cz / EN / esp

FRESH FILM TIP: Boulevard

Poslední film Robina Williamse uvidíte na QFF Mezipatra. Podívejte se na trailer.

reklama

Robin Williams (21. červenec 1951 - 11. srpen 2014) patřil k nejlepším komediálním hercům posledních let. Určitě jej znáte jako nepřekonatelného tátu v sukních nebo excentrického majitele travesti klubu Ptačí klec. I když na plátně komediant, v soukromém životě herce trápily deprese. Loni v srpnu spáchal sebevraždu.

 

Nyní ho máte možnost vidět v dramatickém filmu „Boulevard“ režiséra Dito Montinela. „Možná není příliš pozdě začít žít život, po kterém opravdu toužíš.” Nathan v podání Williamse se se svým poklidně plynoucím životem zdá být spokojený – desetiletí odpovědně vykonávané práce v bance, manželství s oddanou Joy, se kterou milují stejné filmy, občasná posezení s kamarádem, se kterým jen s malou hořkostí vzpomenou, jak jako mladíci chtěli odjet do New York City a tam… Jednoho dne ale Nathanův smířený a fungující svět rozbourá mladičký prostitut Leo, kterého potká na hlavním bulváru ospalého Nashville a všechna „možná" toho, jaký jeho život mohl být, vtrhnou do Nathanovy křehké stability jako vichřice. Brilantní komorní drama, prosycené pochopením nejednoznačností lidské povahy i hořkosladkým humorem, je charakterovou studií Nathana ve vztahu k jeho ženě, otci i Leovi. Nese ho vynikající výkon Robina Williamse v jeho poslední hlavní filmové roli, kterému sekundují Bob Odenkirk a Kathy Baker jako Nathanova manželka, která pro něj má více pochopení, než by se mohlo zdát.

 

Na QFF Mezipatra můžete film vidět

v Praze:

7. 11. 2015 / 20:30 / Lucerna - velký sál

11. 11. 2015 / 18:15 / Světozor - velký sál

 

v Brně:

15. 11. 2015 / 20:30 / Scala

redakce, QFF Mezipatra / 01.11.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag