reklama
cz / EN / esp

Gay roku a Miss ČR podporují děti s onkologickým onemocněním

Výtěžek z charitativního večera dostanou nemocné děti v Brně. Podpořte je i vy!

reklama

Návštěva dětského onkologického oddělení ve Fakultní nemocnici Brno vám připomene, co je na světě to nejdůležitější. A protože dětem na tomto oddělení zdraví chybí, snaží se jim Nadační fond Krtek pobyt alespoň trochu zpříjemnit. A vy máte možnost se do této podpory zapojit.

 

V sobotu 24. října ve 14:00 proběhne pro děti besídka za účasti kouzelníka, který pobaví i dospělé. Zlepšit náladu pomůže i dort a další pamlsky. Na besídku může přijít kdokoli, děti, rodiče, i ty jen ambulantně ošetřované děti. Na besídku můžete přispět v tombole, která se bude konat na charitativním večeru.

 

Charitativní večer s trochu zavádějícím názvem „Drinking Mole“ proběhne v Mandarin Essence Clubu. Programem, který začíná ve 20:00, vás provede Gay roku 2015 Jirka Korytář, těšit se můžete na exotický raut i drinky nebo na vystoupení travesti show ChiChi Tornada. Tombola, jejíž výtěžek půjde na podporu Nadačního fondu Krtek, začne ve 21:50. Večer zakončí taneční party s DJkou Míšou Salačovou, Miss České republiky 2000. Všichni účinkující se vzdali svého honoráře ve prospěch fondu. A vy, pokud máte chuť se dobře zabavit ve společnosti gaye roku, české miss a dalších, a chcete přispět na dobrou věc, si můžete koupit vstupenky v hodnotě 350 Kč. 

Prodej vstupenek na večerní party "Drinking Mole" probíhá v Mandarin Essence Clubu (777 951 619) nebo v masážním studiu Relax Body (723 742 265).

redakce / 15.10.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Jan Fiškun 20.10.2015
Tahat děti do obrovského podvodu s názvem Gay Roku je opravdu humus. Sorry.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag