reklama
cz / EN / esp

Naučte se už konečně vařit!

Co takhle kachna, líčka, telecí? Dali byste si? Staňte se bohem kuchyně a uvařte si jídlo sami díky tomuto speciálnímu ročnímu kurzu vaření.

reklama

Rok se s rokem sešel a kulinární studio Ola Kala na pražských Vinohradech v Praze opět otevřelo uzavřený roční klub.  Již samotný název napovídá, jedná se o komorní uzavřenou společnost, kde se účastnící znají od prvního kurzu a často naváží přátelské kontakty. Atmosféra je uvolněná a přátelská. Letos škola vaření Ola Kala připravila devět speciálních lekcí, které se snoubí s ročními obdobími a tematicky zapadají do daných měsíců. Tyto lekce se nedají zakoupit samostatně.

foto: čeká vás útulné prostředí studia Ola Kala

Seznam lekcí: (detailní rozpis připravovaných pokrmů naleznete na stránkách Ola Kala)

21.9. Konfitovaná kachna

12.10. Hovězí líčka – brasírování

9.11. Zvěřina a kaštany

14.12. Telecí maso

25.1. Masopust

29.2. Ryby

21.3. Jarní menu

25.4. Jehněčí maso

30.5. Grilování

foto: postará se o vás šéfkuchař Michal Nikodem

Lekce začínají vždy v 16:00 hodin a předpokládaný konec je mezi 20:00 – 21:00 hodinou. Školu vaření najdete v Korunní ulici číslo 115 na Vinohradech. Během celého kurzu vás bude provázet sympatický lektor a šéfkuchař pan Michal Nikodem, který svá dosavadní moudra a zkušenosti sbíral nejen u nás, ale i ve světě. Ochutnáte someliérem vybraná vína, která se perfektně hodí k připravovaným pokrmům. Naučíte se triky a tipy šéfkuchaře. V klubu jsou již poslední dvě volná místa, tak si svou účast nenechte ujít!

 

redakce ve spolupráci s Ola Kala / 04.09.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag