reklama
cz / EN / esp

Designová bezúdržbová terasa

Komerční sdělení - Láká vás příjemné posezení na sluníčku, ale nechcete se starat o dřevěnou terasu? Můžete mít krásnou terasu, která je na pohled i pocit k nerozeznání od dřevěné, ale nemusíte ji natírat, nehrozí hniloba, šednutí ani třísky!

fotogalerie
reklama

Terasa z woodplastic® prken

Moderní francouzská Woodplastic ® plná prkna obsahují 60% dřeva a 40% kvalitního HDPE polymeru. Prkna jsou zdravotně nezávadná, 100% recyklovatelná a jejich výroba splňuje nejpřísnější evropské standardy. Pozor - na trhu bohužel narazíte i na nekvalitní napodobeniny. Vyžadujte plná prkna (dutá jsou levnější, hrozí však u nich riziko popraskání či jiných tvarových změn), doklad o původu a garanci - renomovaný výrobce vám nabídne záruku až 25 let proti dřevokazným houbám, hnilobě či hmyzu.

Design na míru

Woodplastic terasová prkna se nabízejí v mnoha variantách provedení. Volit lze mezi hladkým, drážkovaným povrchem nebo povrchem s kresbou dřeva a mnoha barevnými tóny - např. palisandr (tmavě hnědý), teak (světle hnědý), ořech (šedivý) a eben (antracitově černý). Prkna se dodávají v různých délkách. K designovému sladění lze využít i nabídky plotů či zábradlí ze stejného materiálu, značková svítidla nebo na míru zhotovené jakékoli další doplňky - lavičky, květináče apod.

 

 

Speciální nabídka pro čtenáře FGM

Pokud si objednáte na www.mojeterasa.cz terasu či balkon do 30.9.2012, získáte slevu 10%. Do poznámky v objednávce stačí uvést heslo "FreshGayMag"

O společnosti WPC - Woodplastic s. r.o.

Česká společnost Woodplastic je od roku 2008 výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku výrobků Silvadec z Francie a zrealizovala již více než 50 000m2 teras. Woodplastic je členem sdružení APEK a od svého počátku podporuje z každého prodeje sdružení Kapka naděje. 1.3.2012 otevřela společnost pobočku na Slovensku: www.woodplastic.sk


Tip na letošní sezónu

Elegantní hladké broušené prkno s nepravidelným žíháním – Silvadec Emo. Odstíny teak nebo palisandr, cena za běžný metr:  od 1344 Kč bez DPH. Záruka 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz. Nečistoty většinou stačí omýt jen proudem vody.

Krásné a bezstarostné léto na terase!

www.mojeterasa.cz

 redakce / 03.08.2012
Související
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag