reklama
cz / EN / esp

V Bratislavě začíná queer festival Rádia Kiki

V sobotu 22. srpna se můžete těšit na přednášky, filmy i party. Jaký bude konkrétní program?

reklama

Dnes 22. srpna se Bratislavě koná již třetí ročník queer festivalu Radio Kiki. Opět přinese kopu skvělé hudby, ale prostor dostanou i aktivity LGBTI organizací.

 

Program začne v 10.00 v bratislavské Staré tržnici, kde se mohou návštěvníci a návštěvnice více dozvědět o queer sdruženích, prohlédnout si filmy Filmového festivalu jinakosti, mluvit s trans lidmi o jejich životě, poznat příběh prvního teplého aktivisty Imricha Matyáše a mnohé další. Zastoupeny budou tato občanská sdružení: Iniciatíva Inakosť, Divadlo NoMantinels, TransFúzia, LGBT workout, Lotosové kvety, Q-centrum, PRIDE Dúhové Košice.Festival pokračuje po 15.00 v nově otevřené queer kavárně - Tepláreň Café, která je na Zámecké ulici 30. Slovenští DJs Vesna a Nada El tam budou hrát veselou letní house music. Vstup na program ve Staré tržnici i v Teplárni Café je zdarma.

 


O 22.00
se festival přesune do KC Dunaj, kde budou tři koncerty queer interpretů: vystoupí Ray Noir z Velké Británie, HOLY z Česka a domácí scénu zastoupí Impreus. Následovat bude party s dýdžejkou Samanthou Togni (UK) a Whyme (SK). Cena vstupného: 5 eur v předprodeji, 8 eur na místě do 00.30, po 00.30 5 eur.

Více o akci najdete zde.

redakce ve spolupráci s Rádiem Kiki / 22.08.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag