reklama
cz / EN / esp

Jste připraveni na sobotní velkou parádu?

Prahou se v sobotu 15. srpna vydá průvod hrdosti, zapojí se patnáct vozů. Co vás čeká na Letné?

reklama

Vyvrcholením festivalového týdne je průvod, který v sobotu 15. srpna vyjde z Václavského náměstí a projde přes ulici Na Příkopě, Revoluční a Dvořákovo nábřeží na Čechův most a odtud po schodech na Letnou.

 

Účastníci se budou od pravého poledne shromažďovat pod sochou sv. Václava na Václavském náměstí, do pohybu se průvod dá v 13 hodin. Organizátoři mají nahlášeno patnáct alegorických vozů s hudební produkcí, v průvodu půjde i všech 130 zpěváků The London Gay Men’s Chorus, kteří si hudební doprovod obstarají svými hlasy.

 

V parku na Letné budou připravena dvě hudební pódia: taneční AXM Main Stage a Hot Chocolate Stage, které nabídne ethno hudbu a živá vystoupení. Na tradičním jarmarQu se budou prezentovat neziskové organizace a instituce podporující LGBT.

 

Účastníci se mohou těšit např. na mikrobus Městské knihovny Praha naložený literaturou teplých autorů; ke stálicím jarmarQu patří stánek spolku Charlie, který nabízí svatební obřady osob stejného pohlaví platné na 24 hodin. Lidé se taky budou moci vyfotit ve stánku iniciativy Hate Free.

redakce ve spolupráci s Prague Pride, hlavní foto Mirko Býma / 13.08.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag