reklama
cz / EN / esp

Gay party roku se blíží! Circuit festival v Barceloně přiláká až 70.000 účastníků

Hlavní město Katalánska již brzy přivítá 8. ročník největší gay akce na světě.

reklama

Circuit festival v Barceloně. Pojem mezi příznivci taneční hudby, slunných pláží a non stop party. Letošní 8. ročník očekává více 70.000 účastníků. Jedná se tak o největší gay akci na světě. A my vám z ní letos opět přivezeme report.

 

Mezi 5. a 16. srpnem se v Barceloně bude konat 18 akcí, buď denních nebo nočních parties. Pojmy mezi party people jako Megawoof, Rapido, Beyond se tu sejdou v jednom období na jednom místě. Nejvíce oblíbeným je však aquapark Illa Fantasia. Více o „waterparku“ si přečtěte v tomto článku.

 

Mezi DJskými hvězdami opět zazáří Offer Nissim, můžete se setkat i Mickym Friedmannem, Paganem, Marcem da Silvou. Celkem se na akci představí 36 DJs.

V upoutávce na letošní roční uvidíte skvělou herečku Rossy de Palmu, známou tvář převážně z Almodóvarových filmů. Ta se představí jako šílená vědkyně tvořící perfektního muže.

 

Kromě tanečních parties na vás ale čekají i další akce. Můžete s ostatními změřit síly v beach volejbale, podívat se na výstavu o Casanovi, zajít na přednášku o PrEP (preventivní látce zabraňující HIV infekci) nebo do kina na Johna Travoltu ve filmu Hairspray. A když ani to nevyužijete, můžete se jen tak válet na pláži a užívat si letní Barcelonu.

Takto to na Circuit festivalu vypadalo loni.

 

Pokud ještě nemáte program na příští dva týdny a chcete zažít tu největší gay party letošního roku, tak neváhejte. Letenky koupíte od 6.700 Kč, hotely od 60 eur a nezapomenutelným zážitkům nic nestojí v cestě.

redakce / 02.08.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag