reklama
cz / EN / esp

Zažijte na vlastní oči, jak vypadají Filip Blažek a Kryštof Hádek jako gay pár

Oba herci se vám představí v divadelní hře „Hovory o štěstí mezi čtyřma očima“

reklama

V červnu byl zahájen již 12. ročník Metropolitního léta hereckých osobností. Na Letní scéně Vyšehrad a v divadle Studio DVA se do 31. srpna můžete přijít podívat na tradiční divadelní přehlídku, kterou obohatí premiéra jedinečné komediální one man show Boba Klepla VYSAVAČ. Navíc na domovské scéně na Václavském náměstí se odehraje v průběhu prázdnin několik repríz stále vyprodané hry Sex pro pokročilé a letošní novinky Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství.

 

Již druhým rokem je na srpen do divadla připraveno i  Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna (17. – 27. 8.). Odehráno bude sedm představení, mezi kterými jsou tři české premiéry. Diváci se mohou těšit na taková jména slovenského divadla, jakými jsou Emília Vášáryová, Milan Lasica, Milan Kňažko, Anna Šišková, Maroš Kramár, Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Mauréry a mnoho dalších.

foto: ze hry „Hovory o štěstí mezi čtyřma očima“

My vám dnes představíme situační komedii Patrika Hartla „Hovory o štěstí mezi čtyřma očima“. Tři páry, tři groteskní situace z milostného života, jedna pohovka a čivava. Tak vypadá základní obsahová linka této české komedie. Všem je kolem 30 (kromě čivavy), chtějí být šťastní, ale neví, jak na to. Kdo z nás by to neznal?

V jedné ze situací se potkáme s Robertem (Filip Blažek) a Romanem (Kryštof Hádek nebo Michal Slaný). O své zkušenosti z  role životního partnera Kryštofa Hádka, Filip Blažek říká: Když ležím na Kryštofovi nebo Michalovi a křičím, já tě miluju, je to pro mě hodně netradiční.  Nějakým zvláštním způsobem mě „rajcuje“, že si to můžeme zahrát, nezesměšňujeme to, ale legrace to je. Jenom doufám, že se budou bavit hlavně diváci…“

foto: Jitka Schneiderová

A diváci se bavit chtějí. Nadcházející představení jsou vesměs vyprodaná! Pokud se chcete na vlastní oči podívat, jak leží princ z pohádky Nesmrtelná teta na četaři z filmu Tmavomodrý svět, tak s koupí vstupenek neváhejte. Letos navíc získal Kryštof Hádek na MFFKV hlavní cenu za film "Kobry a užovky". Ceny začínají na 429 Kč, v červenci a v srpnu se odehraje pouze 8 představení. Vstupenky si zakoupíte na této adrese.

V ostatních rolích uvidíte například Jitku Schneiderovou, Mariku Šoposkou, Michaelu Maurerovou nebo Romana Štabrňáka.

 

V červenci na Letní scéně Vyšehrad ještě vystoupí slovenská šansoniérka Szidi Tobias (26. 7.).  V srpnu se pak na Vyšehradě zastaví Lenka Filipová (9. 8.) se svým speciálním hostem LENNY a Věra Špinarová s Adam Pavlík Bandem (21. 8.). Hvězdnou sestavu doplní Dan Bárta za doprovodu Robert Balzar Tria (23. 8.).

redakce / 16.07.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag