reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhraj knihu RED HOT 100 plnou sexy zrzků!

Velkoformátové fotografie jste mohli vidět na výstavě v Berlíně. Pokud jste ji nestihli, máme pro vás náhradu v podobě knihy.

reklama

Letos v dubnu v Berlíně proběhla s velkým úspěchem výstava „RED HOT 100“. Autorem více než stovky fotografií je Thomas Knights, který je vytvořil jako výraz podpory těm, kteří se narodili s touto nepříliš obvyklou - ryšavou - barvou vlasů. Sám si totiž jako dítě kvůli tomu zažil šikanu.

foto: z výstavy Red HOT 100

Za vznikem tohoto projektu stojí snaha vytvořit něco, na co mohou být zrzci pyšní; přeměnit prostě zrzavou barvu v cool značku. A to se Thomasi Knightsovi celkem rychle podařilo. Kniha RED HOT 100, o kterou soutěžíme, byla vydána v září loňského roku a už se dočkala třetího dotisku. Díky tomu může autor finančně podporovat svoji aktivitu proti šikaně.

 

Výstava má za sebou již úspěšné působení v New Yorku, Londýně nebo Amsterdamu. Ale Berlín se může pyšnit největší návštěvností při vernisáži. Přišlo celkem 1800 lidí a organizátoři přemýšlí o dalším městě, kde by mohla být výstava „RED HOT 100“ umístěna.

 

Soutěž:

1) Jak se jmenuje nákupní centrum v Berlíně, kde proběhla výstava „RED HOT 100“?

2) Odkud pochází autor výstavy Thomas Knights?

 

Nápovědu naleznete na stránkách vydavatelství Bruno Gmunder.

 

 

Autor knihy

Thomas Knights (1983) začal svoji kariéru jako hudební producent a umělec, záhy zjistil, že mu to jde i s čočkami fotoaparátu. V jeho práci ho inspirovali Helmut Newton nebo David LaChapelle.

Jeho práce uveřejnily magazíny Marie Claire, Vogue Italia nebo InStyle.

foto: autor knihy Thomas Knights

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 22. 06. – 28. 06. 2015

- výhru získává odesílatel správné odpovědi s pořadovým číslem 30, který získá jeden výtisk knihy

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „RED HOT 100“ a s celým svým jménem a adresou, na kterou chcete výhru zaslat

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výhra není přenosná

redakce, foto Thomas Knights / 22.06.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag