reklama
cz / EN / esp

Proč vyhrál cenu Gay roku Jirka Korytář?

První ročník vyhrál sympaťák ze Vsetína. Chcete poradit, jak vyhrát příští rok?

reklama

Cenu Gay roku 2015 udělila porota v sobotu 13. června v klubu Mecca jednatřicetiletému rodákovi ze Vsetína Jirkovi Korytářovi. Ten porotu okouzlil nejen svým přirozeným vystupováním, hezkým úsměvem, ale i vysportovaným tělem. Ve Fresh Gay Magazinu jste si mohli přečíst rozhovor se všemi finalisty, ten Jirkův najdete zde. I z něj jde poznat, že ten kluk to má v hlavě srovnané a že bude kvalitně reprezentovat naši komunitu nejen v ČR, ale i na zahraničních soutěží.

foto: vítězové soutěže Gay roku

Na druhém místě skončil Tomáš Kislinger (22), který získal i titul Gay roku sympatie, třetí příčku obsadil Daniel Ungermann (22). Rozhovory s nimi najdete na odkazech pod článkem.

foto: Tomáš Kislinger jako Gay roku sympatie

Všech deset finalistů se o titul utkalo v pěti disciplínách. První disciplínou bylo představení finalistů, ve druhé volné se například tančilo, malovalo, vítěz Jiří Korytář předvedl scénku z klipu Erica Prydze „Call On Me“.  Potom se finalisté předvedli ve spodním prádle, oblecích a sportovním oblečení.

foto: vítězové s porotou

Porota, ve které zasedli například Agáta Prachařová se svou matkou Veronikou Žilkovou, zpěvák Jaro Smejkal, moderátor Jan Smetana nebo Mr. Gay World 2015 Klaus Burkart. Během večera vystoupil Jan Bendig s taneční skupinou, Jaroslav Smejkal a raperka Sharkass. Slavnostním galavečerem provedla moderátorská dvojce Eva Decastelo a Jan Jakubec.

 

A tip jak vyhrát v soutěži? Mějte charisma, hezký úsměv, vtip a příští rok můžete na vítězný trůn usednout sami. Sportovní postavou rozhodně nic nezkazíte! Organizátoři již vyhlásili casting na Gaye roku 2016. přihlásit se můžete zde.

redakce / 17.06.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Michal 15.02.2016
Vy fandíte soutěži gayman?Oni neposílají klasickou poštou klasickou papírovou pozvánku bez které vás tam ti hlídači u vchodu nepustí!Ještě vás zmlátí za to že chtete bez pozvánky v ruce dovnitř.To v soutěži gay roku nehrozí.
Jan Fiškun 18.06.2015
Vy snad už víte, že Gay Ruku bude reprezentovat? Já myslím, že nevíte, tak proč lžete? Rozhodně já fandím soutěži Gayman. Mám svou zkušenost s panem Jakubcem, i Kislingerem. O tom kdo to vede raději nemluvit. Vítěz domluvený už v březnu. Výhra....
redakce 03.02.2016
tušili jsme a vyšlo to. Bude reprezentovat ČR na soutěži Mr. Gay World letos v dubnu na Maltě. Více zde http://www.freshgaymag.cz/cz/lifestyle/read/985/gay-roku-jiri-korytar-bude-reprezentovat-cesko-v-zahranici/
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag