reklama
cz / EN / esp

Nepřihlásili jste se do soutěže Gay roku? Chyba!

Organizátoři soutěže zajistili ceny pro výherce v hodnotě čtvrt milionu!

reklama

Letošní ročník soutěže Gay roku pomalu spěje do finále. Již tuto sobotu 13. června se v klubu Mecca utká všech deset finalistů o titul. Pokud se chcete na kluky podívat naživo, soutěžte o vstupy na finálový večer. Více info o soutěži najdete na konci článku. Jak se kluci připravovali na finále, uvidíte v tomto příspěvku.

 

Ti z vás, kteří váhali a nezapojili se do soutěže, teď můžou zatlačit slzu. Většina cen se postará o to, aby výherci vypadali po soutěži ještě lépe, než když se do ní přihlásili.

 

Ceny jako rok kadeřnických služeb zdarma (Tomáš Arsov Hair and beauty institut), bělení zubů (The One welness club), vstupy do fitka (BODY BODY), kosmetika (Diochi) nebo masáže od Relax Body doplní dárky od Brand gifts, Nespressa a trenýrkárny.cz. Vítězové dostanou hodinky značky Bering za 5.000 Kč, focení od Roberta Vana a vstupy na travesti Screammers do Techtle Mechtle.  Držitel titulu Gay roku 2015 navíc pojede na romantický víkendový pobyt od Dorado Tours a naučí se i sushi.

foto: finalisté před charitativním během proti homofobii

 

Organizátoři už vyhlásili další ročník soutěže. Přihlášku naleznete na tomto odkazu: http://www.gayroku.cz/prihlaska-2016/

 

Pokud se chcete podívat na finalisty letošního ročníku, máme pro vás dvě vstupenky. Kdo z vás pošle jako 5. email s předmětem „Gay roku“, dostane dva lístky do Meccy. Termín soutěže je 8.6. - 12.6.

redakce / 08.06.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Sirius 13.06.2015
Už předem se ví, kdo bude vítěz. Je to komerční bulvární podvod bez úrovně. Bohužel.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag