reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhraj vstupenky na muzikál RENT!

Moderní rocková opera " Miluj, žij a plať - RENT " se vrací na pražská divadelní prkna a dva z vás u toho mohou být zadarmo!

reklama

Vyzývavě romantická undergroundová rocková opera. Příběh lásky mladého kytaristy a striptérky.  Příběh osmi přátel, z nichž každý touží na tomto světě zanechat stopu. Životní okolnosti jim však nepřejí a čas chvátá. A tak všichni hledají lásku. Láska je totiž ten nejlepší způsob, jak odměřit čas a lidskou existenci.

foto: Laco Hudec v roli transvestity Angela

„Tento příběh zobrazuje obyčejné lidi. Nikoho neidealizuje, nemoralizuje, jen nenásilně ukazuje, co je v životě důležité a co ne“, míní americký režisér Steve Josephson a autor českého přebásnění Milan Malinovsky ho doplňuje: „RENT učí žít, mění životy jak divákům, tak hercům na jevišti. Nemůžete ho hrát, anebo se dívat na představení bez toho, aby vás to nějak nezasáhlo. Pozná se v něm každý.“

foto: Laco Hudec, Michaela Horká a Tomáš Vaněk

Tato rocková opera je vysoce aktuálním příběhem na motivy slavné opery „Bohéma“ Giacoma Pucciniho. Ačkoli je to klasická „lovestory“, akcentuje i závažnější témata jako hrozbu AIDS, HIV, homosexualitu, bezdomovectví či drogovou problematiku.

foto: Roman Tomeš, Laco Hudec a Michaela Horká

Pro jednoho z vás máme připraveny vstupenky na toto představení. Stačí správně odpovědět na 2 jednoduché otázky a výhra může být vaše.

 

Otázky:

1) Ve kterém divadle se hraje muzikál „Miluj, žij a plať – Rent“ ?

2) Jmenujte jedinou transgender herečku, která v muzikálu účinkuje.

 

Nápovědu naleznete na stránce muzikálu „Miluj, žij a plať – Rent“.

 

V hlavních rolích zamilované dvojice pohledného kytaristy a svůdné striptérky uvidíte hvězdy pražských muzikálů Romana Tomeše a Míšu Doubravovou (Horečka sobotní noci, Osmý světadíl, Mauglí), v alternaci Michaelu Horkou (Mata Hari, Galileo, Tajemství), vypravěčem zůstává Tomáš Vaněk (Fantom opery, Antoinetta).

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 2. 06. – 8. 06. 2015

- výhru získává odesílatel správné odpovědi s pořadovým číslem 20, který získá 2 vstupenky na termín 18.6.

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „Rent“ a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výhra není přenosná

redakce, foto: Kristýna Junková / 02.06.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag