reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhraj vstupenky na show Titanic Live

Legendární parník připluje do Prahy 14. června a my 4 z vás zveme na tuto show zadarmo!

reklama

Titanic – jeden z komerčně nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie a neméně úspěšná hudba z toho snímku ožijí společně ve strhující audiovizuální show “Titanic Live”, která zamíří ze světové premiéry v londýnské Royal Albert Hall rovnou do Prahy.

foto: premiéra show Titanic Live v Royal Albert Hall v Londýně

Jedinečný koncertní i filmový zážitek současně nabídne Titanic Live českým divákům 14. června 2015 v O2 Areně, kde bude film promítán v jeho původní délce na 24 metrů široké HD obrazovce s Hi-Fi stereo systémem a za doprovodu živé hudební produkce v podání devadesátičlenného orchestru, pěveckého sboru a keltských hudebníků.

 

Ústřední filmová píseň „My Heart Will Go On“, kterou nazpívala Céline Dion, zlomila rekord v poslechovosti na rádiích, přes která tato píseň oslovila na 117 miliónů lidí, získala titul nejprodávanějšího singlu roku 1998 a v roce 1999 si z udílení Grammy Awards odnesla ocenění “nahrávky roku”.

 

Pro čtyři z vás máme připraveny vstupenky v hodnotě 1.790 Kč. Stačí správně odpovědět na 2 jednoduché otázky a výhra může být vaše.

 

Otázky:

1) Kolik Oscarů získal film Titanic?

2) Jak se jmenuje skladatel filmové hudby k filmu Titanic?

 

Nápovědu naleznete na stránce Mania Promotion.

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 25. 05. – 31. 05. 2015

- výhru získávají odesílatelé správných odpovědí s pořadovým číslem 10, 20, 30 a 40, každý získá 1 elektronickou vstupenku

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „Titanic“ a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výhra není přenosná

redakce ve spolupráci s Mania Promotion / 25.05.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag