reklama
cz / EN / esp

Největší sportovní LGBT událost roku – Pražské duhové jaro – se blíží

Chceš potkat více než 500 sportovců z celé Evropy? Přijď v sobotu 2. května do Chemistry Gallery.

reklama

Organizátoři letošního 16. ročníku Pražského duhového jara ze sportovního spolku Alcedo finišují přípravy na největší sportovní akci ve střední Evropě pro LGBT sportovce. Prague Rainbow Spring nabízí deset sportovních odvětví, ve kterých se můžete utkat o medaile s lidmi z celého světa. Podporu organizátoři získali i od hlavního města, záštitu nad turnaj převzal náměstek primátorky PhDr. Matěj Stropnický.


Pokud hrajete volejbal, squash, tenis, badminton, fotbal, golf, stolní tenis nebo rádi běháte, plavete nebo se věnujete orientačnímu běhu, máte možnost podpořit své favority přímo na sportovištích. Pokud se chcete sami přihlásit, máte na to pouze příští týden. Registrace trvá do 30. dubna, ale pro velkou oblíbenost českého turnaje je již například volejbalová kapacita naplněna.

 

Kompletní program najdete na této adrese. Kromě sportovních utkání se účastníci potkají i ve večerních/nočních hodinách. Čtvrteční warm up party, která proběhne v klubu TerMAX, doplní hlavní sobotní večírek – Prague Rainbow Party. Akce se koná v sobotu 2. května v prostorech „The Chemistry Gallery“, které najdete v Bubenské ulici č. 1 v Holešovicích. Galerie se otevírá v 10 hodin večer, hlavní hvězdu DJ Michaela Buriana doplní Lumier, Fatty M a Schwa.


Vstupenky za 150,- Kč jsou k zakoupení v kavárně Qcafe (Opatovická 12). V pátek 1. května od 18 do 22 hodin budou k zakoupení také v rámci registrace na turnaj v hotelu Fusion (Panská 9). Více informací najdete na facebooku.

redakce / 25.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag