reklama
cz / EN / esp

Brno je zlatá loď. A vy jste zváni na Boat Party!

Již počtvrté se na brněnské přehradě koná queer friendly party. Přijďte se bavit a podpořit dobrou věc!

reklama

V našem magazínu vás informujeme o akcích v Praze, Vídni, Bruselu. Dnes vás chceme pozvat na Moravu do Brna. V sobotu 23. května se na přehradě v Brně odehraje již 4. ročník dobročinné plavby s názvem Queer Friendly Boat Party.

 

Pestrý program startuje v 14:40, kdy se otevře paluba lodi kotvící na brněnské přehradě. V 15:00 loď odplouvá na šestihodinovou plavbu, během které budete moci na dvou palubách poslouchat buď živou hudbu nebo DJs. Novinkou v letošním programu je živé vystoupení harmonikářky Terezy Škrhákové mezi 15:00 až 17:00. Taneční hudbu na spodní palubě budou mít na starosti dva DJové – Garcon Fatal a Soulcast, kteří vás budous bavit od začátku až do konce (21:00). Po ukončení plavby se zájemci mohou přesunout na after party do klubu Mandarin (Jakubské náměstí 6).

foto: DJ Garcon Fatal na Boat party 2014

Kdo se přijde bavit na brněnskou přehradu, bude moci podpořit i dobrou věc. Queer Friendly Boat Party podporuje dětské onkologické oddělení Dětské nemocnice v Brně. V loňském roce účastníci přispěli dětem částkou 10.000 Kč!

foto: organizátoři loni předali dětskému onkologickému oddělení dar v hodnotě 10.000 Kč

Vstupenka na akci stojí 550 Kč, v ceně máte kromě hudebního programu i konzumaci alko a nealko nápojů, občerstvení, i na sladkou tečku z cukrárny Kolbaba dojde. Vstupenky můžete rezervovat na telefonním čísle 723 742 265 nebo na emailu zdenek.bartak@email.cz

Podrobnosti o akci najdete na facebooku.

redakce / 16.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag