reklama
cz / EN / esp

Party víkend ve Vídni se blíží. Vyhrajte 4 vstupy!

Příští týden si milovníci parties Vídeň opravdu užijí. Čekejte 4 parties včetně jedné v sauně.

reklama

Jarní sezona akcí ve Vídni začíná pěkně zostra. Už příští víkend mezi 10. a 12. dubnem se můžete těšit na čtyři speciální parties, které vám zaručeně dodají spoustu energie. Nebo taky seberou, podle toho, jak divocí jste. Spolu s organizátory jsme si pro vás připravili soutěž o čtyři vstupenky. Otázky najdete na konci článku.

 

Warm up party začíná v pátek 10. dubna stylově v sauně. Tady se opravdu zahřejete na tu správnou provozní teplotu. Pod názvem „Retox“ vás čeká speciální akce v sauně Kaiserbruendl (najdete ji v ulici Weihburggasse 18-20), kde můžete od 20:00 do 1:00 nasát tu správnou party atmosféru. Vstupné je 14 eur.

 

V ten samý večer můžete pokračovat na „CAGE“. Tento večírek (mladší bratr hlavní party The Circus) se objevil na vídeňské scéně nedávno, ale i za krátkou dobu si našel své příznivce. Hlavně díky komornější atmosféře. Nové je však místo, party se odehrává v Säulenhalle (Heldenplatz 1). Začíná se v 11, vstupné činí 12 eur a hrát budou DJs David Leroy (Muccassasina Rome, Delice France) a Gerald van der Hint (FSK, Meatmarket).

 

Sobotní program je ve znamení největší party „The Circus“ s podtitulem Hello Doc! v klubu Arena (Baumgasse 8). Jak už název vypovídá, dostane se vám té nejlepší lékařské péče. Bavit se můžete pod odborným dozorem Super Star DJe a producenta Noora Q (Xlsior Mykonos, LE BOY Beirut, Orange Nation London, Muccassassina) nebo DJe Alexia (Circus, 136° Hamburg, Propaganda) a Geralda van der Hinta (NSA, Gate, GM1). Bavit se v klubu Arena můžete i na druhé stage, zážitky vás čekají i tzv. Dreiraum s podtitulem „danger zone“. Arena se otevírá v 11, vstupné 20 euro.

 

V neděli v 6 ráno se můžete přesunout na after party „Showdown“ do Queen klubu (Hernalser Gürtel 34), kde se můžete pomalu dostávat do normálu do 12 do poledne.

 

Fresh Gay Magazine si pro vás připravil soutěž o čtyři vstupenky na hlavní party „The Circus“. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a výhra může být vaše. Ceny získají dva z vás, abyste mohli zadarmo vzít svého přítele nebo kamaráda.

 

Soutěžní otázky:

1) Kolik stojí combi ticket na Circus, Cage a Retox?

2) Kolik let na vídeňské scéně letos oslaví party The Circus?

 

Správné odpovědi na obě otázky naleznete na facebookových stránkách The Circus a na jejich domovských stránkách.

 

na hlavní party The Circus vystoupí DJ Noor Q

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 2. 4. 2015 – 6. 4. 2015

- výhru získávají odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 10 a 20, každý z nich získá 2 vstupenky

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „Circus“ a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výherce musí být v den konání akce plnoletý

- výhra není přenosná

redakce / 02.04.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag