reklama
cz / EN / esp

Chceš zvítězit v soutěži Gay roku? Přihlas se na casting!

Již za dva měsíce proběhne casting na finalisty do soutěže o nej gaye ČR.

reklama

Tvá šance čeká! Takové motto zvolili organizátoři soutěže GAY ROKU pro casting, který proběhne 14. března 2015 v Praze. Na úvodní fotografii vidíte focení poroty a moderátorů s prvními přihlášenými účastníky.

 

Přihlásit se můžou všichni gayové, kterým je mezi 18 a 45 lety. Co pro to musíte udělat? Stačí přijít v sobotu 14. března v 9:00 ráno do Hair and beauty institutu Tomáše Arsova, který najdete v ulici V Jámě 2 na Praze 1. Předtím než přijdeš, tak vyplň přihlášku na www.gayroku.cz.

 

„Hned jak přihlášený dorazí do salonu Tomáše Arsova, ujme se ho produkce, od které dostane pořadové číslo. S pořadovým číslem a předem vyplněným dotazníkem se vydá před castingovou porotu, kde ho čeká krátký pohovor. Přihlášený od porotců na místě obdrží zelenou nebo červenou kartu. Zelená karta znamená postup do semifinále. Pro ty, kteří obdrží červenou kartu, soutěž GAY ROKU končí. Ze semifinalistů se vybere 8 – 12 finalistů, kteří zabojují o titul GAY ROKU 13. června 2015 v pražském klubu Mecca,“ prozradil tiskový mluvčí soutěže.

foto: finálovým večerem v červnu provedou Eva Decastelo a Jan Jakubec

Ihned po výběru finalistů proběhne jejich focení světoznámým fotografem Robertem Vanem, který je zároveň předsedou castingové poroty.

 

Finalisté budou oficiálně představeni 17. března 2015 v pražském klubu Farrango na Vinohradské ulici. Finálový galavečer se uskuteční 13. června 2015 v pražském kubu Mecca, moderátory večera budou Jan Jakubec a Eva Decastelo, která je i tváří soutěže GAY ROKU. Ve finálové porotě zasedne například herec Lumír Olšovský, moderátor Aleš Cibulka, dabér Michal Jagelka, stylista Filip Vaněk, zpěvák Jan Bendig, prezident Muže roku David Novotný, zpěvák Jaro Smejkal a spousta dalších známých osobností.

redakce / 13.01.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Paja 13.01.2015
Mela by to vyhrat Skorepova!
horst 13.01.2015
to by mohla, ale už jí přes 150 asi... :)
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag