reklama
cz / EN / esp

Skutečný gay pár v reklamě pro značku Tiffany & Co.

Vůbec poprvé tato slavná šperkařská firma využila ve své kampani pár stejného pohlaví

reklama

Slavný film „Snídaně u Tiffanyho“ s Audrey Hepburn v hlavní roli miluje snad každý z nás. A od teď máme pro jednu z nejslavnějších značek se šperky ještě větší slabost. Pro svou novou kampaň pro snubní prsteny si firma Tiffany & Co. vybrala i pár tvořený dvěma chlapy. Dvěma velmi pohlednými chlapy. Ve skutečnosti tito dva hezouni tvoří dokonce pár a žijí spolu v New Yorku, a o to víc se nám tato reklamní kampaň líbí.

foto: reklamní kampaň se skutečnými partnery

Značka Tiffany & Co. vznikla v roce 1837 v New Yorku, v současné době má 289 poboček po celém světě, u nás ji najdete v Pařížské ulici v Praze.

 

V posledních letech se na obrazovkách i v tisku objevuje stále více reklam určených pro gaye. Například během největší sportovní události ve Spojených státech – Superbowlu – se objevil spot na Coca – Colu, ve které vystupují jako typičtí rodiče i dva tátové. Více zde.

 

V některých případech však cenzoři zasáhnou a reklamu zakážou. Stalo se tak například v této kampani na oblečení značky „Nasty Pig“. Více zde.

redakce, zdroj Fashion times / 09.01.2015
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag