reklama
cz / EN / esp

FRESH FILM: Kill Your Darlings

Daniel Radcliffe jako Allen Ginsberg prožívá své první homosexuální zážitky.

reklama

Budoucí hlas beatnické generace Allen Ginsberg (Daniel Radcliffe) nastoupil ke studiu na Kolumbijské univerzitě v New Yorku jako slušný hoch ze židovské rodiny. Zde potkal svůj osud v podobě mladíků, s nimiž sdílel literární ambice a nadšení pro rebélii.

foto: mladý Allen Ginsberg v New Yorku

K jejich „libertinskému kroužku“ kromě dalších příštích hvězd literatury, svobody a skandálů, Williama Burroughse a Jacka Kerouaca, patří především strhující Lucien Karr, kterého však čeká obvinění z vraždy Davida Kammerera, hlavního Ginsbergova konkurenta v souboji o Lucienovu pozornost. Ten stojí před nemožným dilematem v strhujícím dramatu podle „zapomenutých“ skutečných událostí. (zdroj Febiofest).

 

Film amerického režiséra Johna Krokidase (1. října 1973 let) můžete zakoupit na DVD. John Krokidas natočil zatím čtyři filmy, k filmu "Kill Your Darlings" napsal scénář i ho produkoval. Vystudoval filmovou a televizní produkci na newyorské univerzitě.

foto: režisér filmu John Krokidas ( s brýlemi) s herci filmu "Kill Your Darlings"

redakce / 04.01.2015
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag