reklama
cz / EN / esp

Queer Ball 2015 nabídne střet mezi minulostí a budoucností

Třetí ročník brněnského plesu nejen pro LGBT s podtitulem „The Past and the Future“.

reklama

Queer Ball se stal již pravidelnou součástí brněnské plesové sezony. Uplynulé dva ročníky navštívilo přes tisíc lidí, mezi hosty se vystřídaly známé osobnosti z české kulturní scény. Ples v minulých letech moderovala Ester Kočičková nebo Anife Vyskočilová, tento ročník bude moderovat Tomáš Měcháček. Na plese v minulosti vystoupili například tanečníci David Valčuha a Milan Hradecký (Více Mistři světa pro rok 2013).

foto: moderátor Queer Ballu 2015 Tomáš Měcháček

 

The Past and the Future

Pořadatelé vybrali pro třetí brněnský Queer Ball téma „The Past and the Future“. A tímto tématem se můžete řídit podle výběru vašeho oblečení a pořadatelé to určitě ocení. A nakonec i sami účastníci, takže svůj outfit stylizujte do doby minulé nebo budoucí.

„Věříme, že to návštěvníky plesu zaujme a my opět uvidíme různorodou směsici protikladů, které se ovšem potkávají v přátelském prostředí,“ říká Marek Christ z organizačního týmu.

Třetí ročník Queer Ballu se bude konat 6. března 2015. Opět vás čeká prostředí kulturního centra Babylon, který nabízí sál s kapacitou až 700 osob, největší taneční parket v Brně, sál vybavený laserovou technologií pro laser show a několik barů.


foto: oblečte se ve stylu minulosti nebo budoucnosti

Kanci

O zábavu se postarají „kanci“. Základ repertoáru kapely Kanci paní Nadlesní tvoří skladby zahraničních popových a rockových legend a hity ze současnosti doplněné tím nejlepším materiálem od tuzemských a slovenských autorů. Pro návštěvníky bude připraven pestrý doprovodný program, jehož součástí bude soutěž o ceny, lasershow. Až do ranních hodin pak zahraje těm nejnáruživějším tanečníkům DJ.

 

Vstupenky

Rezervace a prodej vstupenek proběhne od 15. listopadu 2014 20:00 do 4. února 2015 prostřednictvím rezervačního systému zde. Prodej vstupenek bude probíhat v únoru 2015 každý pátek od 20:00 do 22:00 v restauraci Áčko v Brně na Pekařské 80. Vstupenky bude možné zakoupit v den konání Queer Ballu - 6. března 2015 v KC Babylon od 19:00.

redakce ve spolupráci se STUD Brno / 02.12.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag