reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhrajte dva vstupy na party Movember!

V sobotu 29. října se vyhlásí Muž Movemberu 2014. Chcete být u toho?

reklama

Akce „Movember 2014“ se pomalu blíží ke konci. Kníry dosahují už úctyhodné několikatýdenní délky, na podporu boje proti rakovině prostaty a varlat se zatím vybraly tři miliony korun, ale to hlavní teprve přijde.

 

Pochlubit se se svým knírkem totiž můžete na Gala Parté, která se koná v sobotu 29. října od 22 hodin v Hard Rock Café v Praze (na Malém náměstí 3). Soutěžte v mnoha kategoriích jako: nejlepší postava s knírem, Miss Movember a utkejte se o titul Muž Movemberu 2014. Zajímavý program doplní například duo Těžkej Pokondr, Leoš Noha a Petr Čtvrtníček, Ivan Mládek nebo Lukáš Pavlásek.

 

Ve spolupráci s organizátory akce jsme si pro vás připravili soutěž o dva vstupy. Stačí správně odpovědět na dvě jednoduché otázky a vstupenky mohou být vaše.

Otázky:

1) Jak byste přeložili slovo „movember“?

2) Kolik účastníků z ČR se zaregistrovalo v letošním roce (zaokrouhleno na tisíce) ?

 

Správné odpovědi naleznete na stránkách Movember.

 

Gala Partés hnutí Movember jsou známé po celém světě jako výstavy toho nejlepšího ze štědrosti matky přírody – knírů. Konány po celém světě – proslulé dress-up párty však nabízejí Mo Bros a Mo Sistas příležitost, aby se spojili, aby předvedli své vousaté úspěchy a oslavili měsíc tvrdé práce a obětavosti. Je to také šance pro organizátory poděkovat celé kníračské komunitě za společné úsilí při vybírání příspěvků a povědomí o mužském zdraví.
 

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 24. 11. – 28. 11. 2014

- výhru získají odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 10 a 20

- účastník soutěže může na otázky odpovídat pouze jednou

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem "Movember“

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výhra není přenosná

redakce / 24.11.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag