reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhrajte 4 vstupenky na party Circus ve Vídni

V sobotu 11. října se koná další edice populární taneční gay akce v hlavním městě Rakouska.

reklama

A bude to divočina! Podtitul této edice party Circus totiž zní „Jungle Adventure“. Největší gay party v Rakousku se koná v sobotu 11. října od 23 hodin v areálu Areny Vídeň. Tento industriální prostor se nachází v Baumgasse 80 nedaleko centra města a najdete v něm dvě taneční scény a jednu určenou pouze pánům s označením danger zone.

 


Říjnová edice hostí mezinárodní line-up. Na hlavní scéně vystoupí David Leroy (IT), který hraje na Mykonosu během XLsior festivalu nebo na party Muccassasina v Římě. Další hvězdou je mladý španělský DJ Juseph León (1986), který hraje něco mezi happy housem, progressive and tech-housem. Juseph začínal na internetu a když se jeho sety staly hodně stahovanými, dostal příležitost pouštět mixy naživo. Získal angažmá na madridských parties jako Royal, Connection, Space of Sound nebo Madhunter. Do třetice vystoupí rezidentní DJ AleXio (IT). Zábavu můžete najít i na druhé stage, kde vystoupí Alessandro Caruso (KEN Club, Heaven, Soundgarden) a Charlet Crackhouse (GMF Berlin, Klub International, House of Shame). Celou show připravila Tamara Mascara, těšit se můžete na  welcome boys a sexy gogo tanečníky.

foto: klub Arena ve Vídni

Opět jsme si ve spolupráci s organizátory Circus party připravili soutěž o čtyři vstupenky. Dva z vás získají pro sebe a svého partnera nebo kamaráda možnost podívat se na Circus – Jungle Adventure party zadarmo. Stačí zodpovědět jednu otázku a vstupenky mohou být vaše.

 

Otázka: Kolikátá edice party Circus se bude v říjnu konat?

 

Odpověď na otázku najdete na stránkách Circus party.

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 25. 09. – 3. 10. 2014

- výhru získávají odesílatelé správné odpovědi s pořadovým číslem 15 a 30, každý z nich získá 2 vstupenky

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „CIRCUS“ a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výherce musí být v den konání akce plnoletý

- výhra není přenosná

redakce / 25.09.2014
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag