reklama
cz / EN / esp

Soutěž: zveme vás na party CAGE ve Vídni, ve hře máme 4 vstupy

Spojte výlet do Vídně s populární party v Camera clubu se sexy DJ AleXiem

reklama

Party CAGE se již ustálila na party scéně v rakouské metropoli jako mladší bratr The Circus party. V sobotu 6. září se koná již 4. edice této taneční akce. Na main stage vystoupí DJ AleXio, který je již třetím rokem rezidentním DJ The Circus party. A jak se píše na jejich facebookových stránkách: „He loves Vienna and Vienna loves him!„

foto: DJ AleXio

DJ AleXio (14. září 1988) se narodil v italském Tagliacozzo, své začátky si prožil ve frankfurtském klubu CK Studio, kde na sebe upozornil na parties „Killer Cow“ a „Pleasure XXX“. Vystupuje v klubech po celé Evropě, nedávno jste ho mohli vidět i v Praze na Letné během Prague Pride. Na hlavní stagei ho doplní Gerald Van der Hint, na vedlejší tzv. Trash floor Tamara Mascara & Mister Mysterious a Alessandro Caruso

 

Kromě hudby se můžete těšit na welcome shoty, welcome boys i danger zone. Party začíná ve 23:00, končí v 6 ráno. Vstupné na místě pořídíte za 10 euro. Koupit si je můžete zde  nebo na facebooku.

Pokud se chcete na party podívat zadarmo, zapojte se do naší soutěže. Stačí odpovědět správně na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí. Dva z vás získají vstupy pro dva zdarma na tuto party, která se koná v sobotu 6. září.

Otázka: Jmenujte 3 party, kde vystoupil DJ Alexio.

Nápovědu naleznete na stránkách Circus/Cage party.

 

A jak se fotí materiály pro party flyer? Podívejte se na toto video:

 

My party můžeme jen doporučit, loni jsme navštívili březnovou edici The Circus party, letos v červenci právě The Cage a byli jsme spokojení. I přes parné léto byl klub plný, sice tomu odpovídalo i vedro, které v klubu panovalo, ale atmosféra vynikající. Pokud se chcete pobavit i jinde než v českých podnicích, vyzkoušejte ty u našich rakouských sousedů.

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 28. 08. – 3. 09. 2014

- výhru získávají odesílatelé správných odpovědí s pořadovým číslem 5 a 10, každý z nich získá 2 vstupenky

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem „CAGE“ a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výherce musí být v den konání akce plnoletý

- výhra není přenosná

redakce / 28.08.2014
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag