reklama
cz / EN / esp

Vítězem soutěže o nej medvěda se stal Američan

V sobotu 16. srpna se udílela cena Mr. Bear CZ 2014. Podívejte se na vítěze!

reklama

V Experimentálním prostoru NoD v Praze se v sobotu 16. srpna konalo finále Mr. Bear CZ 2014. Jednalo se již o 4. ročník, finále se nakonec zúčastnili jen 3 zástupci chlupáčů. Vítězem se stal 29 letý Američan Kyle Moynihan. Kyle v Praze studuje marketing a finance, s výškou 175 cm a 77 kily je to spíš takový baby bear :) Má rád vaření, víno, lyžování a cestování. Kyleovi gratulujeme, škoda jen, že v ČR nemáme takové medvědy...

Podívejte se na fotky a video z finálového večera.

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na to, jak to při volné disciplíně Kyle rozjel:

redakce, foto misterbear.cz / 25.08.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Alan 13.04.2015
Nacionalistické bláboly také nesnáším a o počtu chlupů se hádat také nebudu. Nkonec ty vousaté dámy které tady kecaj anemají na to koule aby se přihlásili, tak těch jsou všude davy, hlavně v Česku. Na druhé straně, si myslím, že organizátoři mophli udělat něco lépe.
1. Ohlásit soutěž a spustit stránky alspoň 6 měsícu a dopředu a propagovat ji lépe a více.
2. Pokud kandidát není Čech (což není ideální) měl by aspoň být znám medvědí komunitě, či se zůčastňovat akci. Né nějaký přivandrovalec kterého nikdo nikdy před tím neviděl a po té dva dny po soutěži odejel.
3. Mít požadavky na kandidáty. Tak aby to brali vážně. Proč si myslí že patří do medvědí komunity a co mjí v ůmyslu pro ní udělat pakliže vyhrají titul.
4. Očekávat že vítěz má zájem a v rámci možnosti bude součástí předání titulu vitězovi další rok.
5. Brát tuto soutě
Ballague 24.02.2015
Neskutocne - a vitaz roka 2013 sa stal dlznikom roka...
http://insolvence.statnisprava.cz/insolvence_rizeni.aspx?znacka=INS_31053/2014&odd=P#X
Ballague 24.02.2015
Neskutocne - a vitaz roka 2013 sa stal dlznikom roka...
http://insolvence.statnisprava.cz/insolvence_rizeni.aspx?znacka=INS_31053/2014&odd=P#X
Pavel 30.08.2014
Mrzí mě, že za ČR vyhrál američan. Je to snad medvěd ČR přeci ... pokud je to soutěž za ČR měli byste přijímat do soutěže jen ty co mají trvalý pobyt v ČR a české občanství. Letošní ročník ztratil smysl.
organizátoři 31.08.2014
Pokud bychom požadovali české občanství \ trvalý pobyt, měla by "naše pravá česká" medvědí komunita na výběr ze 2 soutěžících! A to ještě můžeme být šťastní, že nás David nenechal ve štychu a přez to, že jej "praví čeští medvědi" na internetu šikanovali, že nevypadá jako medvěd, přihlásil se znovu i druhý rok po sobě! Jinak máš pravdu, pokud se nepřihlásí soutěžící, soutěž ztrácí smysl. Pokud se příští rok nepřihlásí alespoň 5 kandidátů, nic pořádat nebudem a těch 400 lidí kteří se tento rok přišlo na volbu pobavit a stejně tak celá česká medvědí komunita, nebudou mít nic.
ChlupatySamec 29.08.2014
To je vtip, ne ? Tomu říkáte sexy chlap ?
Nemá ani chlupaté nohy a "prý" medvěd :-)
Mrkněte na mé foto v profilu a pak můžete posoudit sami :-) :-) :-)
organizátoři 30.08.2014
Kdyby ses přihlásil, mohli jsem se na tebe mrknout volební večer všichni a zvolit tě! Takhle můžeš jen kritizovat ty, kteří se nebáli jít se svýma chlupama na trh. ;-)
Jenda 30.08.2014
Kyle se mi moc líbil. Dal jsem mu hlas. Kdo kritizuje úroveň účastníků, nechť se sám přihlásí nebo mlčí - jste trapnější. Nicméně - vyhraje ten, kdo dostane nejvíc hlasů a nebylo možné si nevšimnout, že Kyle měl v publiku největší podporu. Roman měl podporu také velmi silnou. Zajímal by mne celkový rozdíl mezi hlasy. Nicméně - hlas lidu, hlas boží.
Palec dolů 28.08.2014
Když je to soutěž "CZ medvěd", měli by být soutěžící české národnosti. V tomto případě to pozbývá veškerý smysl.
Jirka 29.08.2014
Toto byl již 4. ročník a v těch minulých se účastnil kamarád z Itálie a několik kamarádů ze Slovenska. V polské verzi této soutěže se účastnilo několik Čechů.
Pavel 30.08.2014
Mr. Bear Czech Republic - tedy Medvěd České Republiky. Cizinci v této soutěži nemají co dělat. Pak to ztrácí logiku.
Robert 31.08.2014
Přesně to napsal Pavel.
Mr. Bear Czech Republic - tedy Medvěd České republiky.
Pokud bude jeden Čech - je vítěz, pokud žádný - soutěž se musí zrušit. Připadá mi, že jsme vůbec rádi, že se někdo přihlásí a je nám jedno, kdo a jestli vůbec splňuje základní podmínky - Čech a medvěd.
organizátoři 31.08.2014
Roberte a Pavle, z vašeho nacionalismu je nám zle. Jde nám o službu gay medvědí komunitě a národnost v tom nehraje roli! LGBT lidi se o sebe mají starat a navzájem se podporovat, protože ostatní na nás kašlou. Jestli si myslíte, že vám v životě pomůže někdo proto, že je stejně jako vy Čech, tak jste měli stát před průvodem u Sv. Václava! Jestli je pro vás Kyle "cizinec" v medvědí komunitě, nemáte ani páru o tom, kdo Kyle je a co medvědí komunita znamená!
Pavel 28.08.2014

Tak s tím nelze nic jiného než souhlasit. Prostě tu nemáme ty správné geny. Španěláci jsou pěkný medvědi, ale tak trochu jeden jak druhej. Třeba amerika je na tom mnohem lépe. Do US namigroval v minulosti mix všeho možného z celé evropy a ze světa a pěkně se to tam pokřížilo a vyrostly z toho excelentní kousky. :-)
jjj 28.08.2014
Je to ale docela ironické, že v Česku vyhrál Američan že ? -) nemáme prostě jak říkáš genové dispozice, aby sme mohli prezentovat medvědy. Holt to za nás musí převzít zahraniční klientela , která k nám zabloudí jinak bez nich nebude mít celá tahle akce smysl. ten Američan z nás musel mít asi dost velkou legraci a musel vědět už předem že to má v kapse. To byla sázka na jisto a on to musel vědět.
Lubos 28.08.2014
Konečně že je tu soutěž gay medvěd HURA HURA mě se libi medvědi jo mohu byt porotce na přišti rok
Jirka 29.08.2014
Medvěd jsem, mezi medvědy chodím a znám hodně českých medvědů a jejich příznivců. Věřte, že i v Čechách je dost pěkných medvědích kluků. Osobně jsem s Kylem mluvil a je to velmi sympatický kluk, který z nás legraci neměl. Jeho vítězství nebylo dopředu jisté. Ostatní přihlášení kluci měli hodně fandů a fanynek. Mezi medvědy lze určitě přijít v průběhu roku na setkání v klubech případně i na výlety.
jjj 28.08.2014
fakt, že medvedy co maj jinde v česku nejsou a nebudou. To co máme tady se prostě zdaleka nevyrovná Francii, Německu, a hlavně španělsku, kde ty medvedi vypadají fakt jako medvědi.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag