reklama
cz / EN / esp

Zažijte léto na Vyšehradě ve společnosti Filipa Blažka a Kryštofa Hádka

Oba herci se vám představí jako pár v divadelní hře „Hovory o štěstí mezi čtyřma očima“

fotogalerie
reklama

V úterý 24. června odstartoval již 11. ročník Metropolitního léta hereckých osobností. V rámci tohoto speciálního letního festivalu můžete od 7. července do 30. srpna vidět na Letní scéně Vyšehrad a v divadle Studio DVA 60 představení, z toho 5 koncertů, jednu světovou a jednu českou premiéru.

 

My vám dnes představíme největší tahák letošního ročníku. Jedná se o situační komedii Patrika Hartla „Hovory o štěstí mezi čtyřma očima“, která má 7. července premiéru. Tři páry, tři groteskní situace z milostného života, jedna pohovka a čivava. Tak vypadá základní obsahová linka této české komedie. Všem je kolem 30 (kromě čivavy), chtějí být šťastní, ale neví, jak na to. Kdo z nás by to neznal?

foto: Kryštof Hádek a Filip Blažek

V jedné ze situací se potkáme s Robertem (Filip Blažek) a Romanem (Kryštof Hádek nebo Michal Slaný). O své zkušenosti z  role životního partnera Kryštofa Hádka, Filip Blažek říká: Když ležím na Kryštofovi nebo Michalovi a křičím, já tě miluju, je to pro mě hodně netradiční.  Nějakým zvláštním způsobem mě „rajcuje“, že si to můžeme zahrát, nezesměšňujeme to, ale legrace to je. Jenom doufám, že se budou bavit hlavně diváci…“

 

A diváci se bavit chtějí. Představení jsou pro tento týden vyprodaná! Pokud se chcete na vlastní oči podívat, jak leží princ z pohádky Nesmrtelná teta na četaři z filmu Tmavomodrý svět (nebo naopak), tak s koupí vstupenek neváhejte. Ceny začínají na 469 Kč a pořídit se je můžete zde.

 

V ostatních rolích uvidíte například Jitku Schneiderovou, Mariku Šoposkou nebo Romana Štabrňáka.

foto: Jitka Schneiderová

Na Vyšehradě samozřejmě nebudou chybět ani osvědčené tituly z minulých let včetně tří úspěšných komedií s Karlem Rodenem a již počtvrté jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Letos např. exkluzivní vystoupení Jany Kirschner nebo Dana Bárty.

redakce / 07.07.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
PP 08.07.2014
S Otakarem Brouskem mladším.
Martuff 08.07.2014
Filip Blažek už hrál výborně roli gaye v nováckém seriálu Ulice, kde proběhl i akt registrovaného partnerství s Jakubem Prachařem, bohužel se za dva díly zabil v autě.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag