reklama
cz / EN / esp

Katy Perry vystoupí v Praze

Americká pop star zahájí evropské turné v Barceloně a zavítá i do Prahy. Kolik stojí vstupenky?

reklama

Katy Perry (25. října 1984) vydala v říjnu 2013 své čtvrté album „Prism“. Zpěvačka nyní boduje v hitparádách se singlem „Dark Horse“, úspěch zaznamenal i první singl s názvem “Roar“. Ten má za sebou téměř 1 milion prodaných kopií na britském trhu. Album samotné patří k jejímu nejprodávanějšímu, celosvětově se ho již prodalo na 6 milionů kusů.

 

Její předposlední album „Teenage Dream“ z roku 2010 znamenalo pro tuto 30 letou Kaliforňanku taky velký úspěch. Je to jediné album nazpívané ženou, které mělo 5 singlů na první pozici v BillBoard Hot 100. Z mužů tento primát drží Michael Jackson s albem „Bad“.

 

Evropské tour zahájí americká zpěvačka 16. února v Barceloně.  Poté navštíví Francii, Itálii, Polsko nebo Slovensko a poslední město na seznamu Stockholm. V Praze vystoupí 23. února v O2 Areně. Vstupenky můžete zakoupit od 1.290 Kč do 2.350 Kč. Více o vstupenkách zde.

redakce / 10.06.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag