reklama
cz / EN / esp

Krásu tahitských mužů dokumentuje francouzský fotograf

Verner Degray se zamiloval do polynéských sexy chlapů. Nedivíme se… Podívejte se sami do fotogalerie.

reklama

Francouzský fotograf Verner Degray (38) pochází z Francie, ale již deset let žije na Tahiti. Co ho tam zdrželo, poznáte z jeho práce. A není se čemu divit, že si pobyt prodloužil. Jako objekt své práce si vybral mladé svalnaté polynéské muže, jejichž fotografie zvěčňuje na lesklém fotopapíře.

foto: Verner Degray

Pro své fotografie si vybírá zvláštní prostředí. Díky němu tak vidíme tyto mladé kluky v opuštěných hotelích, skladech nebo garážích. Smyslem jeho práce je ukázat rozdíl mezi ošklivostí těchto míst a krásou jeho modelů.

 foto: Verner Degray

Verner se také zapojuje do boje proti homofobii. Postavení gayů není v Polynésii jednoduché, v zemi má stále velký vliv náboženství (45% jsou protestanté, 34% katolíci). A navzdory tomu, že atmosféra polynéských ostrovů přímo vybízí k uvolněnému stylu života, nahota je zde tabu. (což je shodou náhod slovo polynéského původu). Ale i na Tahiti si krásní muži nemusí zoufat, mohou se například stát součástí kalendáře Mister Tahiti, jehož oficiálním fotografem se stal Verner Degray. Více informací najdete na stránkách www.verner-degray.com.

foto: Verner Degray

 

Můžete se podívat nejen na fotografie. Máme pro vás video, ve kterém uvidíte sexy modela Moana v prostředí opuštěného plaveckého areálu.

 

Ve stejném prostředí vznikly i fotografie modela Warena.

redakce / 14.05.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
ep 03.06.2014
Jsou hnusný, tohle se fakt někomu líbí? Brr!
dean 22.09.2014
jeden takový "hnusák" by mi stačil...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag