reklama
cz / EN / esp

Vystup z řady a staň se dalším Mr. Gay CZ

Nedávno skončený ročník o nej gaye vyhlašuje casting pro rok 2015

reklama

Soutěž Mr. Gay Czech Republic teprve před 3 týdny poznala svého vítěze, stal se jím Michal Klapetek. A pokud se vám večer v Divadle U Hasičů líbil a rádi byste si to příští rok zkusili taky, máte možnost. Druhý ročník MGCZ vyhlašuje casting pro rok 2015. Hlavní motto zní: Vystup z řady! Druhý ročník bude o otevřenosti, svébytnosti a hrdosti. Prostě nebuďte ovce, které jdou se stádem.

 

 

Přihlásit se můžete zde http://mrgayczechrepublic.cz/, pokud je vám 18 až 39 let a máte trvalé bydliště v České republice. První casting proběhne v létě, další na podzim. Na jaře 2015 se finalisté budou týden soustředit ve slunné Itálii.

 

Finalisty opět bude oblékat do spodního prádla trenyrkarna.cz, která je partnerem soutěže. Dvorním kadeřníkem finalistů bude Tomáš Kislinger, který patří mezi celebritami k nejoblíbenějším kadeřníkům vůbec.

foto: okamžik vítězství pro Michala Klapetka

Na vítěze budou opět čekat ceny jak věcné tak i finanční v desítkách tisíc. Vítěz soutěže bude prezentovat Českou republiku na světových soutěžích Mr. Gay Europe a Mr. Gay World.

 

Nadále budou odborným garantem soutěže nadační fond Šťastná hvězda, Občanské sdružení Česká společnost AIDS pomoc (ČSAP) a Dům světla.

 

Projekt letošního ročníku RUCE DO TRENEK, který podporoval prevenci rakoviny varlat, dál pokračuje a bude spolupracovat s klinikou UROSANTÉ s.r.o., ale není již ústředním tématem pro další ročník soutěže. 

foto: výherce Mr. Gay Czech Republic 2014

redakce ve spolupráci s MGCZ / 12.05.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag