reklama
cz / EN / esp

Naučte se prvotřídní burger a jako sladkou tečku čokoládový brownie!

Překvapte svého blízkého domácím burgerem

reklama

Už Vás omrzelo vaření klasické kuchyně, chcete partnera překvapit zajímavou večeří nebo chcete vyzkoušet něco nového a zároveň netradičního? Udělejte si pořádný, poctivý burger a k němu sladkou tečku, brownie! Naučíme Vás to!

Známé kurzy vaření Ola Kala na pražských vinohradech, zaměřené na všechny světové kuchyně přináší nový kurz vaření, velmi oblíbený především svou rychlostí a rozmanitostí. Přijďte si vyzkoušet uvařit tak oblíbené jídlo američanů.

foto: i tímto způsobem můžete přivítat svého partnera

Šéfkuchař stejnojmenné restaurace a kurzů vaření Ola Kala, Michal Nikodem, během svých cest po USA a Kanadě vyzkoušel burgry z řetězcových fast foodů, ale také ve vyhlášených rodinných restauracích. Poté pracoval v prvotřídní restauraci Burger Shack v londýnském Soho, která byla specializovaná výhradně na burgry.

Ukáže Vám, že není burgr jako burgr, a že doma připravený sendvič s kvalitním masem a dipy chutná výtečně.

foto: Michal Nikodem vás naučí připravovat domácí burgery

Kurz Burgr a brownies se uskuteční ve středu 11. června 2014, od 16 hodin, nyní za zaváděcí cenu 1 950 Kč (běžná cena 2 450 Kč).  Kapacita míst ve studiu je omezena počtem 16 účastníků a již nyní, ode dne uveřejnění na stránkách olakala.cz, se hlásí první zájemci. V krásných prostorách studia Ola Kala se zaměříte na přípravu prvotřídního hamburgeru, nadýchané křupavé housky, domácí majonézy, netradičních dipů a toppingů do hamburgerů a čokoládového brownie. Celým kurzem Vás bude provázet šarmantní šéfkuchař Michal Nikodém.

redakce ve spolupráci s Ola Kala / 04.05.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag