reklama
cz / EN / esp

Queer Ball 2014 Heaven & Hell – jaký byl?

V pátek 28. února proběhl v Brně druhý ročník plesu pro LGBT. Uvnitř fotogalerie.

reklama

V pátek 28. února 19 hodin byla zahájena událost, která poslední dva roky výrazně oživuje brněnskou queer scénu - Queer Ball 2014.

foto: letošní Queer Ball s podtitulem Heaven & Hell

Loňský ročník byl ve znamení kontrastů Black & White, ten letošní pak Heaven & Hell. Kontrasty jsou organizátory zvoleny záměrně, protože chtějí upozornit na to, že společnost nemůže vnímat svět pouze z jednoho úhlu pohledu. Je potřeba vnímat společnost jako celek, brát v potaz odlišnosti, se všemi jejími aspekty.

foto: moderátorka večera Anife Vyskočilová s jednou z cen - vánočkou ve tvaru penisu

Celým večerem provázela krásná Anife Vyskočilová, která svým temperamentním vystupováním, jak se v průběhu večera ukázalo, dělá čest svému orientálnímu původu. Anife Vyskočilová uváděla program s mírným zpožděním, což bylo následně kompenzováno úrovní tanečního čísla Milana a Davida (viz úvodní foto). Diváci byli nadšení. Stejně tak i z dalšího programu, kdy vystupovala Dagmar Trávníková se svou světelnou lightshow a trojice perských tanečnic ze skupiny Rahat Lukum. To vše bylo prokládáno hudebním vystoupením kapely Na šikmé ploše.

 foto: velké oblibě se těšila fotostěna

S úderem půlnoci se na podiu losovali výherci soutěže o ceny, která byla pořádána v rámci Queer Ballu. Hlavní cenou byl kuchyňský robot a tablet. Vlnu pobavení vyvolala například vánočka ve tvaru penisu.

FRESH TIP: Sex v trojke? Žiadny problém, skúste aplikáciu 3nder

Po vyhlášení soutěže se účastníci plesu oddávali volné zábavě, živou kapelu vystřídal DJ Mathew Wolf. Že byl ples úspěšný, značil velmi pozvolna se vyprazdňující parket, který poslední návštěvníci opouštěli až se čtvrtou hodinou ranní.

 foto: parket plný až do brzkých ranních hodin

foto © Martin Bachtík a Michal Fojt

 

Těšíme se na další ročník Queer Ball 2015!

redakce / 16.03.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag