reklama
cz / EN / esp

Náš favorit na vítěze soutěže krásy odstoupil!

Tento hezoun se vítězem soutěže Mr. Gay Czech Republic letos nestane. Fotogalerie a více info v článku.

fotogalerie
reklama

Jakub Syllte ze soutěže odstoupil před dvěma týdny. Protože jsme Jakuba považovali za favorita, požádali jsme ho o krátké představení. Chtěli jsme se o něm dozvědět něco víc, když ho nebudeme moct vidět naživo. A zároveň jsme chtěli přiblížit Jakuba i našim čtenářům.  Ale ostatní mají stále šanci. Stačí se přihlásit na stránkách soutěže Mr. Gay Czech Republic. Finále se koná 18. dubna v Praze.

Třeba to Jakubovi vyjde příště...

foto: Jakub Syllte

„K mému odstoupení ze soutěže se nebudu ani nechci vyjadřovat a nijak toto rozhodnutí konkretizovat.

Život jde dál a myslím, že má chvíle, kdy budu chtít nějakým způsobem vystupovat pro veřejnost a popřípadě média ještě přijde.

V současnosti mám spoustu práce, která mě baví a je pro mne natolik přínosná, že rozhodně nepociťuji žádné skličující pocity z rozhodnutí odstoupit ze soutěže krásy.foto: Jakub Syllte

Prostřednictvím tohoto článku se rád vyjádřím o své osobě, abych tak odkryl fakta všem zvědavým jedincům.

Jsem neřízená střela se smyslem pro kreativitu. Mojí typickou vlastností je nevyzpytatelnost, takže je jen otázkou času, kdy se zase někde objevím a snad již dotáhnu do konce, ať už s jakýmsi titulem či bez něj.

Věnuji se práci manažera a mojí činností jsou především projekty a do jisté míry umění. Souběžně s pracovním životem jsem i studentem Karlovy Univerzity, čímž chci podotknout, že se velmi nerad nudím a dělám vše pro to, aby tato situace nenastala. Ač pocházím z jihovýchodu Moravy, v Praze jsem se velmi rychle aklimatizoval, a to především díky své neotřelé zvídavosti.

foto: Jakub Syllte

Často vydávám podněty k provokaci, protože já – jsem prostě já.

Jakožto téměř každý workoholik miluji svou práci a prozatím ji upřednostňuji před všemi ostatními nezajímavými činnostmi. Jsem kariérista a tvrdohlavý egocentrik, takže má národnost je ryze česká.

Mám velmi osobité a specifické vystupování, lidé mě buď to milují a vyhledávají, nebo naopak nesnáší a vyhýbají se mně, tato symbióza je má kalocagatia.

Mám rád cílevědomé lidi, jež ví, co od života čekají a chtějí, z čehož vyplývá, že s mentálně slabší skupinou si nemám co říct.

foto: Jakub Syllte

Taky nemám rád ošklivé věci a cit pro kýč.

Můj vzhled a image napovídá, že je mi blízký modeling a móda sama.

Co se sportu týče, posilovna je mým druhým domovem společně s kuřáckými kavárnami. Dále sportuji v nové disciplíně, jež jsem nazval – kdo z koho, její obsah si jistě všichni domyslí.

Za chvíli mně narostou křídla a zřejmě blány a ploutve, čímž chci vyjádřit svou libost k jídelníčku.

Co říci a co dodat, myslím, že jsem se vyjádřil dostatečně tak, aby si všichni vytvořili vlastní názor a možná i pochopili první větu tohoto článku.

 

S pozdravem Jeasiy

 

foto: Jakub Syllte

 

Po dohodě s Jakubem jsme u tohoto článku vypnuli diskuzi. Příspěvky odporovaly našim pravidlům a nechtěli jsme je jednotlivě mazat. Těm slušným čtenářům děkujeme za jejich příspěvky, ale byli v menšině.

redakce / 06.03.2014
reklama

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag