reklama
cz / EN / esp

Mr. Gay Czech Republic a finalista Jan Jakubec

Dnes vám představujeme dalšího soutěžícího o titul MGCZ – Honzu Jakubce

reklama

Jan Jakubec (22 let) pochází z Pardubic, vystudoval obor gastronomie v Chrudimi, na podzim plánuje začít studovat marketing. Má rád dobré jídlo i pití, ale jít s ním na večeři prý není žádná výhra. Má bohužel deformaci z povolání a stále se mu něco nelíbí. Rád si jde zaběhat, zacvičit, ale rád stráví i víkend v posteli s přítelem (kterého nemá), knížkou nebo filmem.

Řídí se mottem: I pořádný pád na hubu je posun dopředu a když se zpětně zamyslí, říká si, že mohl něco udělat jinak. Všechna rozhodnutí měla v danou chvíli svůj důvod a nelituje jich. Lepší šlápnout vedle, než to vzdát a nezkusit.

 

Znamení: Váhy

Koníčky: hudba, filmy, noční Praha, party, okrajově psaní a PR - prostě vše, při čem není nuda

Nejoblíbenější místo v ČR: vyhlídka u kyvadla  v parku Letná v Praze

Životní krédo: I pořádný pád na hubu je posun dopředu

Co od soutěže očekáváš: odrazový můstek pro další projekty (chtěl by se zapojit především do boje proti HIV/AIDS), a snad by mohly přijít i zajímavě pracovní nabídky

Kdo tě do soutěže přihlásil: přihlásil jsem se sám :)

 

Organizátora soutěže Tonyho Čejky jsme se zeptali na soutěžícího číslo 2 Jakuba Syllte, kterého jsme měli dnes představit. Podle odpovědi organizátora se budou soutěžící představovat napřeskáčku. Na stránkách MGCZ jsme však soutěžícího s číslem 2 již nenašli. Na náš dotaz proč tomu tak je, Tony Čejka neodpověděl...

foto: Jakub Syllte ze soutěže odstoupil

Dnes (4.3.2014) jsme dostali vyjádření od organizátora Tonyho Čejky k soutěžícímu č.2 Jakubovi Syllte: "Jakub odstoupil před 14 dny z vlastní vůle, tak jako se z vlastní vůle přihlásil a my mu v tom nebránili. Na jeho místo bude dosazen náhradník."

redakce / 03.03.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag