reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhrajte čtyři vstupenky na Queer Ball v Brně

Oprašte oblek, naleštěte střevíce a vyrazte zabít nudu v Brně.

reklama

Letošní ročník Queer Ballu se koná s podtitulemHeaven and Hell“. Fresh Gay Magazine společně s občanským sdružením STUD Brno pro vás připravilo soutěž o 2 x dvě vstupenky na tuto akci.

Dva z vás se koncem února můžou blýsknout a zaplesat se svými partnery v rytmu tance. Stačí odpovědět dvě jednoduché otázky a výhra může být vaše. Nezapomeňte své oblečení doplnit o andělské nebo ďábelské prvky.

 

Otázky:

1) Kolikátý ročník Queer Ballu se letos koná?

2) Kdo je hlavním moderátorem této akce?

 

Odpovědi na tyto otázky najdete na stránce Queer Ballu

 

Queer Ball, tentokráte s podtitulem „Heaven and Hell", se uskuteční v pátek 28. února 2014. Neformální ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, začíná od 19:00 v Kulturním centru Babylon, Kounicova 20. Velký sál a jeho přilehlé prostory umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

 

Queer Ball 2014 bude koncipován v podobném duchu jako první ročník. K poslechu a k tanci během večera zahraje výběr hudebních stylů od pop rocku přes latinskoamerické rytmy, funk, soul až po taneční a jazzové standardy živě v bohatém nástrojovém obsazení kapela Na šikmé ploše. V pestrém doprovodném programu nebude chybět soutěž o ceny, laser show a mnoho dalšího.

 

 

Pravidla soutěže:

- termín soutěže 7. 2. – 13. 2. 2014

- výhru získají odesílatelé správné odpovědi na obě otázky s pořadovým číslem 10, 20

- odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem "QUEER BALL" a s celým svým jménem

- výherce o výhře vyrozumíme emailem

- výhru nelze vyplatit v penězích

- výherce musí být v den konání akce plnoletý

 

Výherce Václav nám poslal foto z plesu s tímto komentářem:

"Ještě jednou mnohokrát děkuji za vstupenky, s přítelem Tomášem jsme si akci náramně užili a již teď se těšíme na budoucí rok. :)"

Soutěžit s Fresh Gay Magazinem se vyplatí!

redakce / 06.02.2014
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag