reklama
cz / EN / esp

Gayman 2014. Casting proběhne 17. ledna.

Poslední Gayman Marek Zlý drží titul od roku 2012. Kdo ho vystřídá?

reklama

Po roční pauze se na českou gay scénu vrací nejstarší soutěž o gaye České republiky Gayman. Zatím poslední ročník, který proběhl v roce 2012, vyhrál Marek Zlý. Marka znáte z našeho magazínu dobře, naposledy jsme vás informovali o jeho vánoční charitativní akci.
 

FRESH TIP: Marek Zlý o charitě pomáhejte nejen o Vánocích.

 

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, přijďte 17. ledna do Piano baru v Praze. Ten najdete v našem průvodci. S sebou vám bude stačit občanka, oblek a úsměv. Soutěžit může občan ČR nebo SR ve věku 18 – 45 let bez porno minulosti.

 

Ve finále bude 12 finalistů. Z toho vyberou lidé hlasováním na různých webech 6 "Superfinalistů". Z těch vybere 1., 2. vice GAYMANA a GAYMANA Česko Slovenska 2014 finálová porota.
 

V rámci finále bude také hlasování GAYMAN Sympatie 2014, ten bude volen ze všech finalistů. Dále pak bude vyhlášen GAYMAN Internetu 2014, který bude určen sečtením všech hlasů na webech, kde se bude hlasovat o superfinalisty.
 

O finalistovi můžete rozhodnout i vy. Takzvaného „Černého Petra“ můžete vybrat z těchto semifinalistů zde. 

Více informací naleznete na stránkách Gaymana.

redakce / 04.01.2014
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag