reklama
cz / EN / esp

Staň se českým Mr. Gay! Casting trvá 3 týdny.

Pořadatelé soutěže o Mr. Gay Czech Republic vyhlašují 2. kolo castingu

reklama

Z prvního kola castingu, které se konalo 7. prosince v klubu Stage (o něm jsme informovali zde) vzešli 2 finalisté. Proto organizátoři vyhlašují druhé kolo. Přihlásit se můžete v období od 24. prosince do 13. ledna 2014. Finálový večer se přesunuje na duben 2014.

 

A můžeš se přihlásit i ty? Jestli ti je mezi 18 a 39 lety, máš nejen hezkou tvář a postavu, ale i smysl pro humor, přehled o dění v gay světě a jsi sympaťák, tak neváhej a zkus štěstí v této soutěži. Porota (o jejím složení si přečtěte zde) bude hodnotit i povědomí o problematice HIV a rakovině. Hlavní tématem soutěže je problematika rakoviny varlat.

 

A pokud nesplňuješ výše uvedená kritéria, ale víš o někom, kdo ano, tak ho přihlas místo sebe. Přihlas svého přítele, partnera, manžela, milence, kamaráda, bratra či kolegu z práce a získej 5.000,- nebo zájezd jako vítěz Pokud ten, koho přihlásíš, zvítězí a stane se Mr. Gay Czech Republic 2014, získáš finanční hodnotu nebo zájezd jako vítěz.

 

Vzkaz od Jaroslava Šmída, člena poroty Mr. Gay Czech Republic:

redakce / 21.12.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
martin 29.12.2013
Mno na to že maj mít 14.unora finále....a nikdo o nich nic neví a webovky pořádně nefungujou, se ani nedivím, že jim do toho nikdo nechce.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag