reklama
cz / EN / esp

Představujeme vám porotu soutěže o Mr. Gay Czech republic

Porota rozhodne o 12 finalistech, kteří vzejdou z prosincového castingu

reklama

Casting do soutěže o nej gaye České republiky se blíží. Již 7. prosince proběhne v klubu Stage casting, ze kterého porota vybere 12 finalistů a dva náhradníky. Ti se o titul utkají 14. února 2014. Pokud se nevybere 14 kluků, proběhne v lednu ještě druhé kolo. Do tohoto kola se ale již nebudete moct přihlásit. Výběr obstarají vybrané kluby a média.
 

Pojďme si představit ty, kteří budou rozhodovat o Mr. Gay Czech republic

 

Jaroslav Šmíd - herec, moderátor

Herec Švandova divadla, majitel seznamovací agentury Rychlý Rande. Místo v porotě získal, jelikož bude moderovat finálový večer 14. 2. 2014. Jeho úkolem bude posuzovat vyjadřovací schopnosti účastníků castingu.
 

Tomáš Kuťák - tanečník, lektor a choreograf

Vystudoval Janáčkovu akademii múzických umění, obor pedagogika tance. Je zakladatelem a hlavním choreografem „Evil dancers dance company“. Bude hodnotit pohybové vlastnosti účastníků castingu. Letos měl na starosti choreografii soutěže Mr. Gay Europe, která se konala v Praze.
 

Pavel Filandr - kadeřník, vizážista, návrhář

Jako porotce se zaměří hlavně na vzhled uchazečů o titul. Při Grand finále bude mít na starosti celou produkci večera. Značka Filandr Underwear oblékne všechny finalisty.
 

Alena Špaková - sociální pracovnice Domu světla a Česká společnosti AIDS pomoc

V porotě zastupuje sociální téma, zaměří se na povědomí soutěžících o problematice HIV, rakoviny a podobně.
 

Tony Čejka - výkonný ředitel Mr. Gay Czech republic

Jako výkonný ředitel soutěže bude posuzovat to, jak by soutěžící zastupoval Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Během castingu má právo veta. 

 

Všichni porotci se taktéž zapojili do projektu RUCE DO TRENEK! Tento projekt podporuje boj proti rakovině varlat. Garantem soutěže se stává nadační fond KRTEK, který podporuje prevenci rakoviny varlat.  Nádory varlat patří mezi nejlépe léčitelné typy nádorových onemocnění. Rakovina si vybírá hlavně mladé muže a včasná diagnóza je může zachránit, a stačí tak málo – RUCE DO TRENEK!

redakce / 29.11.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag